Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/3/2011 07:17 PM
                       SEC Conference Relays - 5/3/2011                        
                     Timing & Results by PrimeTime Timing                      
                             Oak Creek High School                             
                                    Results                                    
 
Girls 300 Meter Hurdles Relay
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Carter, Maya                 Racine Case            46.00      47.03   2   2.66
  2 Ciszewski, Jenna             Kenosha Trem           48.00      47.86   2   2   
  3 Gulley, ToNaya               Kenosha Trem           49.50      49.43   2   2   
  4 Thomas, Katelyn              Franklin               49.00      50.60   2   3.33
  5 Kirchoff, Melissa            Franklin               54.00      51.20   2   3.33
  6 Wiedel, Kate                 Oak Creek              52.38      54.28   2   1.66
  7 Curtis, Julia                Racine Case            54.00      55.05   2   2.66
  8 Neal, Daisha                 Oak Creek              55.88      55.25   1   1.66
  9 Ford, Madeline               Racine Horli           56.85      55.78   1   1.33
 10 Collum, Mya                  Racine Case            55.00      56.09   1   2.66
 11 Diedrich, Amanda             Franklin               55.00      56.23   2   3.33
 12 Muzia, Gina                  Racine Horli           57.82      57.93   1   1.33
 13 Miller, Kori                 Racine Horli           59.00      59.15   1   1.33
 14 Brehm, Paige                 Oak Creek              58.20    1:00.32   1   1.66
 15 St. Peter, Brandi            Kenosha Trem         1:00.00    1:05.96   1   2   
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Racine Horlick                                      52.75      52.79   10   
  2 Oak Creek                                           52.38      53.27    8   
  3 Muskego                                             53.50      53.38    6   
  4 Racine Case                                         51.50      53.52    5   
  5 Kenosha Bradford                                    55.00      53.87    4   
  6 Washington Park H.S.                                53.00      53.90    3   
  7 Franklin                                            54.00      54.41    2   
  8 Kenosha Tremer                                      56.00      55.60    1   
 
Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Racine Case                                       1:47.00    1:47.11   10   
  2 Muskego                                           1:53.20    1:52.20    8   
  3 Kenosha Bradford                                  1:53.00    1:52.96    6   
  4 Oak Creek                                         1:52.00    1:53.39    5   
  5 Washington Park H.S.                              1:52.00    1:54.45    4   
  6 Franklin                                          1:54.00    1:56.91    3   
  7 Racine Horlick                                    1:57.00    1:59.64    2   
  8 Kenosha Tremer                                    2:00.00    2:02.02    1   
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Racine Case                                       4:08.00    4:10.91   10   
  2 Kenosha Tremer                                    4:18.00    4:19.14    8   
  3 Racine Horlick                                    4:20.00    4:21.21    6   
  4 Muskego                                           4:25.00    4:30.04    5   
  5 Oak Creek                                         4:27.00    4:31.49    4   
  6 Franklin                                          4:30.00    4:37.29    3   
  7 Washington Park H.S.                              4:25.00    4:50.36    2   
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Oak Creek                                        10:25.00   10:37.04   10   
  2 Franklin                                         10:32.00   10:44.26    8   
  3 Racine Case                                      11:00.00   10:45.32    6   
  4 Muskego                                          10:20.00   10:48.73    5   
  5 Kenosha Bradford                                 11:00.00   11:08.15    4   
  6 Kenosha Tremer                                   10:55.00   11:12.30    3   
  7 Racine Horlick                                   11:05.00   11:28.38    2   
  8 Washington Park H.S.                             11:16.00   11:43.92    1   
 
Girls 4x1600 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Muskego                                          22:30.00   23:26.15   10   
  2 Franklin                                         23:30.00   24:09.79    8   
  3 Racine Horlick                                   23:50.00   25:16.98    6   
  4 Kenosha Tremer                                   24:20.00   25:18.82    5   
  5 Oak Creek                                        25:40.00   25:43.48    4   
  6 Racine Case                                      26:00.00   26:05.66    3   
 
Girls 800 Sprint Medley
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Racine Horlick                                    1:56.49    1:56.32   10   
  2 Oak Creek                                         1:58.00    1:59.22    8   
  3 Washington Park H.S.                              1:53.00    2:01.55    6   
  4 Racine Case                                       2:01.00    2:02.58    5   
  5 Muskego                                           2:00.70    2:03.28    4   
  6 Kenosha Bradford                                  2:02.00    2:04.78    3   
  7 Franklin                                          2:01.00    2:05.29    2   
  8 Kenosha Tremer                                    2:08.00    2:19.68    1   
 
Girls Distance Medley
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Franklin                                         13:35.00   13:26.60   10   
  2 Kenosha Tremer                                   13:30.00   13:32.88    8   
  3 Kenosha Bradford                                 13:00.00   13:35.00    6   
  4 Racine Case                                      13:45.00   14:09.00    5   
  5 Oak Creek                                        13:54.00   14:12.15    4   
  6 Muskego                                          14:00.00   14:53.93    3   
  7 Washington Park H.S.                             15:18.00   15:17.20    2   
  8 Racine Horlick                                   13:45.00   15:30.15    1   
 
Girls 3x100 Meter Shuttle Hurdle
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Franklin                                            53.00      54.16   10   
  2 Racine Case                                         57.00      55.21    8   
  3 Oak Creek                                           58.90    1:02.00    6   
  4 Racine Horlick                                      59.00    1:02.56    5   
 
Girls High Jump Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Parker, Alyssa               Oak Creek            5-03.00    5-00.00      1.52m   3.33
  2 Edwards, Carla               Oak Creek            4-10.00    4-10.00      1.47m   3.33
  3 Fischbach, Sam               Oak Creek            4-10.00    4-08.00      1.42m   3.33
  4 Lemberger, Callie            Muskego              4-04.00    4-06.00      1.37m   2   
  4 Mack, Montana                Franklin             4-10.00    4-06.00      1.37m   2.66
  6 Boehm, Casey                 Racine Case          4-10.00    4-04.00      1.32m   1.66
  6 Babula, Katie                Franklin             4-08.00    4-04.00      1.32m   2.66
  6 McCuen, Morgan               Franklin             5-02.00    4-04.00      1.32m   2.66
  6 Covelli, Kaitlin             Racine Case          4-08.00    4-04.00      1.32m   1.66
 10 Oettig, Erin                 Muskego              4-04.00    4-02.00      1.27m   2   
 10 Rudd, Cassie                 Muskego              4-06.00    4-02.00      1.27m   2   
 10 Bozzetto, Mathilde           Kenosha Brad         4-02.00    4-02.00      1.27m   1.75
 13 Drew, Megan                  Racine Horli         4-04.00    4-00.00      1.21m   1.75
 13 Wheeler, Hannah              Racine Case          4-06.00    4-00.00      1.21m   1.66
 13 Benson, Hope                 Racine Horli         4-02.00    4-00.00      1.21m   1.75
 16 Sims, Jameisse               Kenosha Brad         4-04.00    3-10.00      1.16m   1.75
 16 Connelly, Madeline           Kenosha Trem         4-02.00    3-10.00      1.16m   1   
 16 Cox, Lauren                  Kenosha Trem         4-02.00    3-10.00      1.16m   1   
 -- Concannon, Anna              Kenosha Trem         4-02.00         NH            
 -- Garretto, Andrea             Kenosha Brad         3-10.00         NH            
 -- Adamowicz, Jessica           Racine Horli         4-06.00         NH            
 
Girls Pole Vault Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brown, Farrah                Franklin            10-06.00    9-00.00      2.74m   3.33
  2 Zeman, Jessica               Franklin             9-06.00    8-06.00      2.59m   3.33
  3 Lampone, Olivia              Franklin             8-06.00    8-00.00      2.43m   3.33
  4 Wheeler, Hannah              Racine Case          7-06.00    7-00.00      2.13m   6   
  5 Kalota, Kaitlin              Oak Creek            7-00.00    6-04.00      1.93m   2.66
  5 Fleischman, Angela           Oak Creek            9-00.00    6-04.00      1.93m   2.66
  5 Hinkley, Jessica             Oak Creek            7-00.00    6-04.00      1.93m   2.66
 -- Tekus, Allyssa               Racine Case          6-06.00         NH            
 -- Covelli, Kaitlin             Racine Case          6-06.00         NH            
 
Girls Long Jump Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Talbott, Sarah               Franklin            17-04.00   17-06.00      5.33m   3.33
  2 Parker, Alyssa               Oak Creek           16-04.00   16-02.00      4.92m   2.66
  3 Butler, Tyra                 Washington P        16-00.00   16-01.00      4.90m   0.50
  4 McCuen, Morgan               Franklin            14-06.00   15-10.00      4.82m   3.33
  5 Kuiper, Paula                Racine Case         15-00.00   15-07.00      4.74m   0.66
  6 Gulley, ToNaya               Kenosha Trem        16-00.00   15-06.00      4.72m   1.33
  7 Lewer, Annmarie              Kenosha Brad        15-09.00   15-04.00      4.67m   2   
  8 Fischbach, Sam               Oak Creek           14-04.00   15-03.00      4.64m   2.66
  8 Jones, Zakkiyya              Oak Creek           15-05.00   15-03.00      4.64m   2.66
 10 Mack, Montana                Franklin            14-10.00   15-02.50      4.63m   3.33
 11 Pileggi, Andi                Muskego             14-08.00   15-00.00      4.57m   1.66
 12 Person, Tynisha              Washington P        15-00.00   14-10.00      4.52m   0.50
 13 Spoerk, Kelly                Muskego             14-08.00   14-09.00      4.49m   1.66
 14 Crain, Anaiah                Kenosha Brad        14-00.00   14-06.00      4.41m   2   
 15 Griffith, Kylie              Kenosha Trem        14-00.00   14-04.00      4.36m   1.33
 15 Bishop, Candace              Kenosha Brad        15-00.00   14-04.00      4.36m   2   
 17 James, Melissa               Racine Case         14-06.00   14-01.50      4.30m   0.66
 18 Davis, Lydia                 Racine Horli        14-04.00   13-11.00      4.24m   1   
 19 Benson, Hope                 Racine Horli        14-00.00   13-09.50      4.20m   1   
 20 Kaczmarek, Megan             Muskego             14-08.00   13-07.00      4.14m   1.66
 21 Drew, Megan                  Racine Horli        14-10.00   13-01.00      3.98m   1   
 22 Brothen, Emily               Kenosha Trem        14-00.00   11-06.50      3.51m   1.33
 23 MacIntosh, Kaitlyn           Racine Case         14-00.00   10-03.00      3.12m   0.66
 -- House, Sharles               Washington P        15-00.00       FOUL            
 
Girls Triple Jump Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Thomas, Katelyn              Franklin            32-11.00   32-11.00     10.03m   2   
  2 Edwards, Carla               Oak Creek                      32-10.50     10.02m   2.66
  3 Pileggi, Andi                Muskego             30-00.00   32-01.00      9.77m   3.33
  4 Spoerk, Kelly                Muskego             30-00.00   31-06.50      9.61m   3.33
  5 Kalota, Kaitlin              Oak Creek                      31-05.00      9.57m   2.66
  6 Abella, Dani                 Muskego             30-00.00   31-04.50      9.56m   3.33
  7 James, Melissa               Racine Case                    30-11.00      9.42m   1.66
  8 Babula, Katie                Franklin            31-03.00   30-09.75      9.39m   2   
  9 Boehm, Casey                 Racine Case         29-00.00   29-10.00      9.09m   1.66
 10 Kupfer, Zoe                  Franklin            30-10.00   29-05.50      8.97m   2   
 11 Wheeler, Hannah              Racine Case         30-00.00   29-03.50      8.92m   1.66
 12 Leonardi, Tessa              Oak Creek                      29-00.00      8.83m   2.66
 13 Ford, Madeline               Racine Horli        26-08.00   27-11.50      8.52m   2   
 14 Raine, Danielle              Racine Horli        24-06.00   27-04.75      8.35m   2   
 -- Graham, Rayna                Racine Horli        29-11.00       FOUL            
 
Girls Shot Put Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Thiel, Amanda                Oak Creek                      35-03.00     10.74m   3.33
  2 LeNeair, Chy'enne            Racine Horli        39-00.00   33-07.00     10.23m   2.66
  3 Blair, Alayshea              Racine Case         32-00.00   32-00.50      9.76m   2   
  4 Martin, Travinna             Washington P        33-00.00   31-04.00      9.55m   1.66
  5 Klemp, Abby                  Franklin            33-08.00   31-01.00      9.47m   0.66
  6 Kostowicz, Stephanie         Oak Creek                      29-11.00      9.11m   3.33
  7 Eschmann, Elise              Racine Horli        27-08.00   28-09.00      8.76m   2.66
  8 Curtis, Julia                Racine Case         28-00.00   28-08.00      8.73m   2   
  9 Silkwood, Casey              Kenosha Brad        30-00.00   28-02.50      8.59m   1   
 10 Czarnecki, Mason             Oak Creek                      27-01.00      8.25m   3.33
 11 Thomas, Darian               Racine Horli        28-05.00   27-00.00      8.22m   2.66
 12 McRae, Brianna               Washington P        30-00.00   26-09.00      8.15m   1.66
 13 Waltz, Jenifer               Muskego             28-03.00   26-06.50      8.08m   1.33
 14 Cooper, Monique              Racine Case         31-00.00   26-01.50      7.96m   2   
 15 Johns, Madalyn               Muskego             27-03.00   25-04.00      7.72m   1.33
 16 Hoover, Maddy                Kenosha Trem        28-00.00   24-10.00      7.56m   0.33
 17 Bowen, Courtney              Muskego             27-00.00   23-04.00      7.11m   1.33
 18 Fischer, Charlotte           Kenosha Brad        23-05.00   22-11.50      6.99m   1   
 19 Schlitz, Lauren              Kenosha Trem        25-00.00   22-10.00      6.95m   0.33
 20 Hoover, Margaret             Kenosha Trem        26-00.00   22-09.50      6.94m   0.33
 21 Infante, Ellie               Kenosha Brad        22-00.00   22-06.00      6.85m   1   
 22 Norris, Angela               Franklin            20-00.00   21-07.00      6.57m   0.66
 23 Allen, Diamond               Washington P        28-00.00   21-06.00      6.55m   1.66
 24 Landkowski, Sarah            Franklin                       20-10.00      6.35m   0.66
 
Girls Discus Throw Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Thiel, Amanda                Oak Creek                         95-01     28.98m   3.33
  2 Silkwood, Casey              Kenosha Brad           95-00      92-09     28.27m   2   
  3 Blair, Alayshea              Racine Case            85-00      91-04     27.83m   2.66
  4 Martin, Travinna             Washington P          100-00      89-11     27.40m   1.66
  5 Canzoneri, Madelyne          Oak Creek                         83-09     25.52m   3.33
  6 LeNeair, Chy'enne            Racine Horli           96-04      78-04     23.87m   1.33
  7 Klemp, Abby                  Franklin               82-00      77-06     23.62m   0.66
  8 Weisflog, Cydney             Oak Creek                         75-01     22.88m   3.33
  9 Cooper, Monique              Racine Case            80-00      72-09     22.17m   2.66
 10 Fischer, Charlotte           Kenosha Brad           65-00      69-03     21.10m   2   
 11 Adamowicz, Jessica           Racine Horli           80-07      66-06     20.26m   1.33
 12 Schlitz, Lauren              Kenosha Trem           65-00      63-11     19.48m   0.33
 13 Curtis, Julia                Racine Case                       63-01     19.22m   2.66
 14 McRae, Brianna               Washington P           70-00      61-05     18.71m   1.66
 15 Johns, Madalyn               Muskego                65-00      58-08     17.88m   1   
 16 Hoover, Maddy                Kenosha Trem                      57-05     17.50m   0.33
 17 Penza, Kimberly              Washington P                      55-06     16.91m   1.66
 17 Waltz, Jenifer               Muskego                65-00      55-06     16.91m   1   
 19 Bowen, Courtney              Muskego                65-00      55-05     16.89m   1   
 20 Metzger, Haleigh             Racine Horli           58-11      52-07     16.02m   1.33
 21 Infante, Ellie               Kenosha Brad           45-00      47-06     14.47m   2   
 22 Kupfer, Zoe                  Franklin               80-00      46-10     14.27m   0.66
 23 Hoover, Margaret             Kenosha Trem                      44-09     13.63m   0.33
 24 Norris, Angela               Franklin               50-00      42-03     12.87m   0.66
 
Boys 300 Meter Hurdles Relay
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bianan, Andrew               Kenosha Trem           43.25      41.02   3   3.33
  2 Kobayashi, Takuto            Franklin               41.00      41.22   3   2   
  3 Nommensen, Mitch             Oak Creek              43.50      42.43   3   1   
  4 Spoerk, Nick                 Muskego                42.90      43.21   3   2.66
  5 Carballo, Juan               Racine Horli           42.30      43.42   3   0.66
  6 Robinson, Lee                Racine Park            42.00      43.51   3   1.33
  7 Zeszutek, Tim                Kenosha Trem           45.99      43.80   2   3.33
  8 Neinhaus, Emmett             Franklin               44.20      43.82   2   2   
  9 Pastorek, Jon                Muskego                43.90      44.31   3   2.66
 10 Warner, Dewey                Kenosha Brad           45.00      44.53   2   1.66
 11 Lederman, Drew               Muskego                43.50      44.55   3   2.66
 12 Banks, Cristian              Kenosha Brad           46.00      44.60   2   1.66
 13 Davis, Bryce                 Kenosha Trem           46.89      45.18   1   3.33
 14 Nash, Jerry                  Kenosha Brad           46.00      45.83   2   1.66
 15 Hughes, Mackenzie            Racine Park            44.00      46.45   2   1.33
 16 Curry, Charles               Racine Park            48.00      46.73   1   1.33
 17 Zelazny, Darian              Oak Creek              46.70      47.96   2   1   
 18 Brown, Donovan               Oak Creek              48.00      47.99   1   1   
 19 Bunn, Colton                 Franklin               50.00      49.35   1   2   
 20 Allen, Chisholm              Racine Horli           48.10      49.86   1   0.66
 21 Modesti, Mikey               Racine Horli                      52.00   1   0.66
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kenosha Bradford                                    43.90      43.21   10   
  2 Franklin                                            44.50      44.49    8   
  3 Muskego                                             44.30      44.96    6   
  4 Racine Park                                         44.90      45.16    5   
  5 Oak Creek                                           46.00      45.35    4   
  6 Kenosha Tremer                                      46.46      57.52    3   
 
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Muskego                                           1:31.50    1:34.07   10   
  2 Kenosha Bradford                                  1:33.50    1:34.81    8   
  3 Oak Creek                                         1:34.00    1:35.49    6   
  4 Kenosha Tremer                                    1:39.95    1:37.40    5   
  5 Franklin                                          1:35.50    1:37.48    4   
  6 Racine Park                                       1:32.00    1:38.09    3   
  7 Racine Horlick                                    1:33.00    1:55.49    2   
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Oak Creek                                         3:29.60    3:28.92   10   
  2 Franklin                                          3:28.00    3:31.11    8   
  3 Muskego                                           3:29.00    3:33.00    6   
  4 Kenosha Tremer                                    3:40.00    3:34.44    5   
  5 Kenosha Bradford                                  3:38.00    3:45.30    4   
  6 Racine Horlick                                    3:39.00    3:46.07    3   
  7 Racine Park                                       3:30.00    3:46.58    2   
  8 Racine Case                                       3:40.00    3:46.59    1   
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Racine Park                                       8:10.00    8:15.90   10   
  2 Kenosha Tremer                                    8:25.00    8:23.64    8   
  3 Muskego                                           8:20.00    8:24.05    6   
  4 Kenosha Bradford                                  8:19.00    8:27.19    5   
  5 Franklin                                          8:30.00    8:44.38    4   
  6 Racine Horlick                                    8:40.00    8:45.98    3   
  7 Oak Creek                                         8:45.00    8:59.66    2   
 
Boys 4x1600 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kenosha Tremer                                   18:45.00   18:45.79   10   
  2 Muskego                                          18:40.00   18:59.70    8   
  3 Franklin                                         19:10.00   19:10.48    6   
  4 Oak Creek                                        19:25.00   19:25.45    5   
  5 Kenosha Bradford                                 20:00.00   20:54.40    4   
  6 Racine Park                                      20:20.00   20:54.48    3   
  7 Racine Horlick                                   21:00.00   21:49.32    2   
 
Boys 1600 Sprint Medley
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Muskego                                           3:42.00    3:42.62   10   
  2 Franklin                                          3:42.00    3:46.85    8   
  3 Oak Creek                                         3:45.00    3:50.45    6   
  4 Kenosha Tremer                                    4:02.00    3:59.84    5   
  5 Racine Park                                       3:55.00    4:00.42    4   
  6 Kenosha Bradford                                  3:50.00    4:08.44    3   
 -- Racine Horlick                                    4:00.00         DQ  
 
Boys Distance Medley
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Racine Horlick                                   11:20.00   10:59.14   10   
  2 Racine Park                                      10:50.00   11:02.43    8   
  3 Kenosha Bradford                                 11:10.00   11:15.56    6   
  4 Oak Creek                                        11:20.00   11:19.80    5   
  5 Muskego                                          11:00.00   11:21.80    4   
  6 Racine Case                                      11:00.00   11:29.30    3   
  7 Kenosha Tremer                                   11:15.00   11:46.22    2   
  8 Franklin                                         11:50.00   11:55.74    1   
 
Boys 3x110 Meter Shuttle Hurdle
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Muskego                                             51.00      50.74   2  10   
  2 Oak Creek                                           51.00      51.03   2   8   
  3 Racine Park                                         52.50      51.27   1   6   
  4 Kenosha Tremer                                      54.93      51.27   1   5   
  5 Kenosha Bradford                                    52.00      54.48   2   4   
 
Boys High Jump Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Lenski, Zak                  Oak Creek            6-01.00    5-10.00      1.77m   3.33
  2 Overland, Rey                Oak Creek            6-01.00    5-08.00      1.72m   3.33
  2 Neal, Ricky                  Racine Horli         6-00.00    5-08.00      1.72m   2   
  4 Sadowski, Matt               Muskego              5-08.00    5-06.00      1.67m   2.66
  4 Mlachnik, Dan                Muskego              5-08.00    5-06.00      1.67m   2.66
  6 Janowski, James              Racine Park          5-10.00    5-04.00      1.62m   2   
  6 Williams, Mike               Oak Creek            5-08.00    5-04.00      1.62m   3.33
  6 Seay, Derrick                Racine Horli         6-00.00    5-04.00      1.62m   2   
  6 Rodenbeck, Kevin             Muskego              5-08.00    5-04.00      1.62m   2.66
 10 Kelly, Bryan                 Racine Horli         6-00.00    5-02.00      1.57m   2   
 10 Shehadeh, George             Kenosha Brad         5-06.00    5-02.00      1.57m   1.66
 10 Hughes, Mackenzie            Racine Park          5-04.00    5-02.00      1.57m   2   
 10 Lira, Daniel                 Kenosha Brad         5-04.00    5-02.00      1.57m   1.66
 14 Troup, Jeremy                Kenosha Trem                    5-00.00      1.52m   3   
 14 Payne, Shawn                 Kenosha Brad         5-04.00    5-00.00      1.52m   1.66
 
Boys Pole Vault Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 McAllister, Derek            Oak Creek           11-00.00   11-06.00      3.50m   4   
  2 Smith, Jake                  Racine Horli        12-00.00   10-06.00      3.20m   3.33
  2 Hernandez, Lightning         Racine Horli        11-00.00   10-06.00      3.20m   3.33
  4 Nuyda, Paul                  Oak Creek           10-00.00    9-06.00      2.89m   4   
  5 Shannon-Hayes, Chavez        Racine Horli         9-00.00    8-00.00      2.43m   3.33
 -- Bunn, Colton                 Franklin            10-06.00         NH            
 -- Elledge, Tim                 Oak Creek            9-00.00         NH            
 -- Williams, Brad               Franklin            11-00.00         NH            
 
Boys Long Jump Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Gordon, Melvin               Kenosha Brad        22-06.00   21-01.00      6.42m   2   
  2 Jones, Rashid                Oak Creek           20-06.00   20-10.00      6.35m   2.66
  3 Schultz, Sam                 Muskego             20-02.00   20-04.25      6.20m   3.33
  4 Bianan, Andrew               Kenosha Trem        20-08.00   20-03.25      6.17m   1.66
  5 Sadowski, Matt               Muskego             20-00.00   19-10.50      6.05m   3.33
  6 Grainger, Devin              Muskego             20-06.00   19-09.25      6.02m   3.33
  7 Covington, Garris            Kenosha Brad        19-00.00   19-07.00      5.96m   2   
  8 Robinson, Lee                Racine Park         21-00.00   19-05.75      5.93m   1.33
  9 Hammond, Virgil              Oak Creek           20-00.00   19-03.25      5.87m   2.66
 10 Meyer, Anthony               Franklin            20-00.00   19-02.50      5.85m   1   
 11 Lenski, Zak                  Oak Creek           19-03.00   18-06.00      5.63m   2.66
 12 Payne, Jordan                Racine Park         20-00.00   18-04.00      5.58m   1.33
 13 Orr, Tyree                   Kenosha Trem        18-01.00   18-01.50      5.52m   1.66
 14 Seay, Derrick                Racine Horli        20-03.00   17-08.00      5.38m   0.66
 15 Smith, Ben                   Franklin            17-06.00   17-07.00      5.35m   1   
 16 Coleman, Jermaine            Kenosha Brad        18-06.00   17-03.50      5.27m   2   
 17 Piotter, Matt                Franklin            18-00.00   17-02.50      5.24m   1   
 18 Cox, Ryan                    Kenosha Trem        19-04.00   16-11.00      5.15m   1.66
 18 Janowski, James              Racine Park         18-00.00   16-11.00      5.15m   1.33
 20 McKinstry, Destined          Racine Horli        19-07.00   16-02.50      4.94m   0.66
 21 Neal, Ricky                  Racine Horli        18-00.00   15-11.00      4.85m   0.66
 
Boys Triple Jump Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jones, Rashid                Oak Creek           43-00.00   42-02.00     12.85m   2.66
  2 Nash, Jerry                  Kenosha Brad        39-00.00   41-02.00     12.54m   2   
  3 Payne, Jordan                Racine Park         43-00.00   41-01.00     12.52m   1.66
  4 Schultz, Sam                 Muskego             41-02.00   40-07.00     12.36m   3.33
  5 Coleman, Jermaine            Kenosha Brad        41-03.00   40-00.00     12.19m   2   
  6 Grainger, Devin              Muskego             40-03.00   39-09.00     12.11m   3.33
  7 Abella, Grant                Muskego             38-05.00   39-04.50     12.00m   3.33
  8 Overland, Thomas             Oak Creek           39-00.00   39-01.00     11.91m   2.66
  9 Hammond, Virgil              Oak Creek           38-08.00   38-03.25     11.66m   2.66
 10 Lein, Michael                Kenosha Brad        35-06.00   36-11.00     11.25m   2   
 11 Simon, Joe                   Racine Horli        36-00.00   36-02.50     11.03m   1.33
 12 Sytsma, Charles              Racine Park         36-00.00   35-05.75     10.81m   1.66
 13 Smith, Jake                  Racine Horli        34-00.00   32-11.00     10.03m   1.33
 14 McReynolds, Jacob            Racine Horli        33-00.00   32-09.00      9.98m   1.33
 15 Bloom, Jon                   Racine Park         35-00.00   31-08.75      9.67m   1.66
 
Boys Shot Put Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Saez, Rafael                 Oak Creek           57-00.00   55-00.00     16.76m   3.33
  2 Gamble, Adrian               Racine Park         52-00.00   45-02.00     13.76m   2.66
  3 Heard, Mike                  Oak Creek           44-06.00   44-03.00     13.48m   3.33
  4 Robinson, Sam                Muskego             45-00.00   43-08.00     13.30m   2   
  5 Myers, Levon                 Franklin            45-02.00   43-02.00     13.15m   1.33
  6 Bullmore, Graham             Kenosha Brad        45-00.00   42-04.00     12.90m   1.66
  7 Nicolas, Tony                Kenosha Brad        42-09.00   41-07.00     12.67m   1.66
  8 Klyce, Cavontae              Racine Park         41-00.00   41-05.00     12.62m   2.66
  9 Newberry, Nate               Kenosha Trem        44-06.00   41-03.00     12.57m   0.66
 10 Mudge, Jordan                Racine Horli        40-00.00   40-10.00     12.44m   1   
 11 Smith, Collin                Muskego             43-00.00   40-05.00     12.31m   2   
 12 Tobin, James                 Franklin            41-00.00   40-03.00     12.26m   1.33
 13 Schimetz, Sam                Racine Horli        40-00.00   39-08.00     12.09m   1   
 14 Comstock, Luke               Racine Park         41-00.00   39-06.00     12.03m   2.66
 15 Wallner, Alex                Muskego             40-00.00   39-04.00     11.98m   2   
 16 Dennison, Kyle               Kenosha Trem        42-11.00   39-02.00     11.93m   0.66
 17 DeGroot, Tom                 Racine Horli        40-00.00   38-09.50     11.82m   1   
 18 Agg, Bryce                   Oak Creek           36-00.00   37-08.50     11.49m   3.33
 19 Baretz, Lance                Franklin                       36-09.00     11.20m   1.33
 20 Guthrie, Ian                 Kenosha Brad        38-01.00   36-04.00     11.07m   1.66
 21 Quinn, Michael               Kenosha Trem        33-09.00   29-02.00      8.89m   0.66
 
Boys Discus Throw Relay
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Saez, Rafael                 Oak Creek             150-00     165-09     50.52m   3.33
  2 Gamble, Adrian               Racine Park           160-00     140-11     42.95m   2.66
  3 Smith, Collin                Muskego               120-00     123-10     37.74m   2   
  4 Dennison, Kyle               Kenosha Trem          121-00     123-00     37.49m   1.33
  5 Mudge, Jordan                Racine Horli           80-00     122-03     37.26m   1.66
  6 Witt, Dylan                  Racine Park           115-00     119-10     36.52m   2.66
  7 Wilson, Brennan              Oak Creek             110-00     118-05     36.09m   3.33
  8 Bullmore, Graham             Kenosha Brad          110-00     112-05     34.26m   1   
  9 Loppnow, Chase               Muskego               130-00     109-05     33.35m   2   
 10 Newberry, Nate               Kenosha Trem          130-01     108-00     32.91m   1.33
 11 Witt, Derek                  Racine Park           115-00     102-09     31.31m   2.66
 12 Schimetz, Sam                Racine Horli           90-00     100-00     30.48m   1.66
 13 Tobin, James                 Franklin              105-00      99-03     30.25m   0.66
 14 DeGroot, Tom                 Racine Horli          100-00      93-00     28.34m   1.66
 15 Tretow, Nick                 Muskego               110-00      89-05     27.25m   2   
 16 Rehak, Bobby                 Oak Creek             110-00      80-04     24.48m   3.33
 17 Guthrie, Ian                 Kenosha Brad           82-10      77-00     23.46m   1   
 18 Nicolas, Tony                Kenosha Brad           92-03      74-06     22.70m   1   
 19 Myers, Levon                 Franklin              110-00      74-05     22.68m   0.66
 20 Bustle, Nick                 Franklin                          72-11     22.22m   0.66
 21 Quinn, Michael               Kenosha Trem           98-00      60-07     18.46m   1.33
 
                    Women - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Oak Creek                  108        2) Franklin                   94   
    3) Racine Case                 92        4) Muskego                    69   
    5) Racine Horlick              68.50     6) Kenosha Bradford           41.50
    7) Kenosha Tremer              41        8) Washington Park H.S.       29   
 
                    Men - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Muskego                    108        2) Oak Creek                 103   
    3) Kenosha Bradford            74        3) Racine Park                74   
    5) Kenosha Tremer              67        6) Franklin                   54   
    7) Racine Horlick              52        8) Racine Case                 4