Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/28/2011 08:23 PM
                 Oshkosh High School Invitational - 3/28/2011                  
                              Girls Large School                               
                           Kolf Center, Oshkosh, WI                            
                                    Results                                    
 
Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Wirtz, Brittni               Pulaski                   7.52q  3 
  2 Avery, Ambria                Wisconsin Lu              7.60q  5 
  3 Hemmen, Cassy                Appleton Nor              7.63q  4 
  4 Malueg, Alesha               Kimberly                  7.69q  3 
  5 Diener, Desirae              Fond du Lac               7.75q  5 
  6 Hallmann, Erica              Wisconsin Lu              7.77q  2 
  7 Porath, Brooke               Green Bay Pr              7.89q  1 
  8 Hughes, Taylor               Sun Prairie               7.90q  2 
  9 McCormick, Arianna           Fond du Lac               7.92   3 
 10 Behnke, Rachael              Seymour                   8.09   1 
 11 Schmidt, Alli                Kaukauna                  8.09   2 
 12 Wolf, Alexis                 West Bend We              8.12   3 
 13 Moss, Victoria               Pulaski                   8.15   1 
 14 Sincere, Amanda              West Bend We              8.18   5 
 15 Kurth, Grace                 Manitowoc Li              8.19   1 
 16 Johnson, Jessica             Neenah                    8.24   4 
 17 Leske, Maddie                Oshkosh West              8.27   2 
 18 Hilke, Michelle              Plymouth                  8.29   1 
 19 Gilbert, Sara                Menasha                   8.34   2 
 20 Carlson, Shaina              Menasha                   8.37   1 
 21 Clostermery, Kelli           Sun Prairie               8.52   5 
 22 Theisen, Sammi               West Bend Ea              8.66   5 
 23 Kluck, Sabrina               Oshkosh Nort              8.69   3 
 24 Brixius, Abby                Manitowoc Li              8.71   3 
 25 Koller, Erica                West Bend Ea              8.91   4 
 26 Czerwinski, Meghan           Waupaca                   9.02   5 
 27 Kutchera, Emily              Manitowoc Li              9.03   4 
 28 Van De Kreeke, Claire        Ashwaubenon               9.25   4 
 
Girls 55 Meter Dash Wheelchair
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Watson, Melissa              Oconomowoc               14.07  
 
Girls 55 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wirtz, Brittni               Pulaski                   7.47  
  2 Malueg, Alesha               Kimberly                  7.58  
  3 Hemmen, Cassy                Appleton Nor              7.63  
  4 Avery, Ambria                Wisconsin Lu              7.64  
  5 Hughes, Taylor               Sun Prairie               7.82  
  6 Hallmann, Erica              Wisconsin Lu              7.89  
  7 Diener, Desirae              Fond du Lac               7.91  
  8 Porath, Brooke               Green Bay Pr              7.93  
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Dax, Cassie                  Ashwaubenon            1:02.04   4 
  2 Greisch, Payton              Port Washing           1:02.72   4 
  3 Krueger, Alyssa              Neenah                 1:03.25   4 
  4 Gardner, Caitlin             Seymour                1:03.29   4 
  5 Wolf, Alexis                 West Bend We           1:03.37   2 
  6 Newman, Gabby                Bay Port               1:03.95   4 
  7 Hanson, Brianna              Oshkosh West           1:04.48   4 
  8 Van Der Cooy, Stephanie      Oconomowoc             1:05.72   3 
  9 Busjahn, Rachael             Pulaski                1:06.15   4 
 10 Thoms, Becca                 Manitowoc Li           1:06.48   3 
 11 Kurth, Grace                 Manitowoc Li           1:07.16   2 
 12 Dumke, Hannah                Oshkosh Nort           1:07.31   3 
 13 Giaimo, Halle                Appleton Nor           1:07.48   3 
 14 Henriksen, Holly             Plymouth               1:07.89   2 
 15 Vander Velden, Genna         Kimberly               1:08.05   3 
 16 Sharpe, Tori                 Sun Prairie            1:08.32   3 
 17 Rathsack, Jenni              Plymouth               1:08.86   4 
 18 VandenPlas, Taylor           Green Bay Pr           1:09.79   2 
 19 Grimmer, Lindsey             Appleton Nor           1:11.29   2 
 20 Richter, Leah                Fond du Lac            1:11.38   3 
 21 Koller, Erica                West Bend Ea           1:13.67   1 
 22 Schmidt, Olivia              Pulaski                1:14.15   2 
 23 Reeves, Rebecca              Waupaca                1:15.44   1 
 24 Craighead, Allison           West Bend Ea           1:17.17   1 
 25 Smith, Brooke                West Bend Ea           1:20.92   2 
 -- Frieler, Riley               Oconomowoc                  DQ   3 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Murphy, Bridget              Seymour                2:22.79  
  2 Mulholland, Bailey           Kimberly               2:24.58  
  3 Parker, Jennifer             Neenah                 2:24.73  
  4 Rhyan, NIki                  Plymouth               2:26.34  
  5 Walker, Amanda               Sun Prairie            2:27.34  
  6 Heidvogal, Hannah            Oconomowoc             2:32.42  
  7 Mauel, Sarah                 Bay Port               2:33.86  
  8 Wanie, Erica                 West Bend We           2:36.31  
  9 Robertson, Annie             Green Bay Pr           2:36.57  
 10 Willis, Jayme                Ashwaubenon            2:37.14  
 11 Peters, Rachel               Oshkosh West           2:37.18  
 12 Schauer, Lauren              Green Bay Pr           2:38.03  
 13 Shapiro, Whitney             Appleton Nor           2:38.67  
 14 Kernen, Briana               Sun Prairie            2:38.74  
 15 Birschbach, Aubrey           Fond du Lac            2:38.92  
 16 Rossi, Kristina              Port Washing           2:39.28  
 17 Kent, Julie                  Wisconsin Lu           2:39.60  
 18 Bartlein, Anna               Port Washing           2:39.70  
 19 Lehr, Brianna                Appleton Nor           2:43.24  
 20 Boerst, Kristin              Pulaski                2:45.46  
 21 Allen, Bonnie                Port Washing           2:45.84  
 22 Schultz, Liz                 Plymouth               2:48.30  
 23 Fohey, Tiffany               Hartford Uni           2:50.42  
 24 Haverland, Maggie            Oshkosh Nort           2:50.50  
 25 Balzar, Alex                 West Bend Ea           2:51.46  
 26 Process, Taylor              Ashwaubenon            2:54.27  
 27 Fabricius, Taylor            Waupaca                2:55.68  
 28 Doolittle, Michelle          Kaukauna               2:58.98  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Berkholtz, Liz               Sun Prairie            5:07.85  
  2 Parker, Alison               Neenah                 5:16.86  
  3 Parker, Jessica              Neenah                 5:20.38  
  4 Johnson, Haley               Plymouth               5:24.09  
  5 Benkley, Bianca              Port Washing           5:26.46  
  6 Hoffman, Rose                Green Bay Pr           5:34.70  
  7 Richardson, Sarah            Kimberly               5:35.34  
  8 Uebersetzig, Taylor          West Bend We           5:35.87  
  9 McDaniel, Kaitlyn            Kaukauna               5:42.54  
 10 Pungarcher, India            Green Bay Pr           5:43.37  
 11 Houston, Maddie              Oconomowoc             5:49.20  
 12 Olig, Kate                   Fond du Lac            5:50.60  
 13 Orner, Jocelyn               Manitowoc Li           5:55.46  
 14 Fischer, Callie              Ashwaubenon            5:55.90  
 15 Garvey, Maggie               Appleton Nor           6:06.63  
 16 Lueck, Alex                  Wisconsin Lu           6:12.05  
 17 Maternoski, Morriah          Bay Port               6:12.78  
 18 Haen, Katherine              Waupaca                6:16.14  
 19 Olson, Kiley                 Hartford Uni           6:20.87  
 20 Mueller, Julia               West Bend Ea           6:21.28  
 21 Lowe, Mckenzie               Oshkosh West           6:21.36  
 22 Diermeier, Megan             Oshkosh West           6:22.37  
 23 Juszczyk, Laura              Pulaski                6:22.69  
 24 Morth, Ashton                Oshkosh Nort           6:23.19  
 25 Morgan, Jessica              Menasha                6:31.60  
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Knaus, Claire                Neenah                11:58.50  
  2 Englebert, Jill              Green Bay Pr          12:09.37  
  3 Seer, Diana                  Port Washing          12:15.79  
  4 Orfield, Lauren              Green Bay Pr          12:21.14  
  5 Jones, Haley                 Ashwaubenon           12:25.20  
  6 Jones, Jenny                 Appleton Nor          12:25.45  
  7 Konkol, Amy                  Hartford Uni          12:27.35  
  8 McDaniel, Kaitlyn            Kaukauna              12:31.94  
  9 Micke, Miranda               Kimberly              12:38.49  
 10 Masters, Tiffany             Fond du Lac           12:52.97  
 11 Spiegelberg, Talia           Wisconsin Lu          13:09.26  
 12 Bashor, Shannon              Sun Prairie           13:24.68  
 13 Bottsford, Hannah            Bay Port              13:29.81  
 14 Schultz, Autumn              Waupaca               13:40.59  
 15 Zwiers, Maddy                Kaukauna              14:04.35  
 16 Roy, Emma                    Plymouth              15:02.74  
 
Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Drewiske, Kim                Green Bay Pr              9.28q  5 
  2 WInslow, Christa             Wisconsin Lu              9.33q  3 
  3 Rafferty, Haley              Neenah                    9.46q  6 
  4 Stiener, Sydney              Sun Prairie               9.50q  3 
  5 Anderson, Jen                Bay Port                  9.53q  5 
  6 Nelson, Alyssa               Sun Prairie               9.56q  2 
  7 Stokes, Morgan               Manitowoc Li              9.65q  1 
  8 Butler, Jackie               Oshkosh West              9.66q  3 
  9 Loberg, Danielle             Wisconsin Lu              9.66   1 
 10 Findley, Astasha             Wisconsin Lu              9.72   4 
 11 Wirth, Taylor                Appleton Nor              9.77   3 
 12 Jordan, Claire               Bay Port                  9.83   4 
 13 Kramer, Kelsey               Kaukauna                  9.84   4 
 14 Bruecker, Katy               Kaukauna                  9.84   1 
 15 Vanden Boogart, Morgan       Kimberly                 10.05   5 
 16 Kay, Natalie                 Oconomowoc               10.11   2 
 17 Konter, Cassy                Appleton Nor             10.14   6 
 18 Wayne, Candice               West Bend We             10.18   6 
 19 Kemps, Katie                 Appleton Nor             10.19   5 
 20 Klopf, Jennifer              Plymouth                 10.20   6 
 21 Ziemendorf, Elise            Green Bay Pr             10.21   2 
 22 German, Hannah               Oconomowoc               10.21   6 
 23 Barczak, Amanda              West Bend We             10.25   2 
 24 Wittmann, Alisha             Menasha                  10.28   1 
 25 Wernicke, Teagan             Pulaski                  10.35   4 
 26 Mahlik, Kaitlyn              Fond du Lac              10.37   4 
 27 Wuestenberg, Summer          Menasha                  10.38   2 
 28 Hoffman, Sarah               Pulaski                  10.41   3 
 29 Krajnik, Alyssa              Manitowoc Li             10.44   5 
 30 Fuge, Annalie                Ashwaubenon              10.63   4 
 31 Craig, Alicia                Oshkosh West             10.79   2 
 32 Horkman, Katie               Ashwaubenon              11.21   5 
 33 Geoffroy, Annie              Hartford Uni             11.24   1 
 34 Ely, Christy                 Menasha                  12.12   3 
 35 McCarthy, Erin               West Bend Ea             12.93   1 
 36 Lick, Bailey                 Waupaca                  13.26   6 
 
Girls 55 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Rafferty, Haley              Neenah                    9.01  
  2 Drewiske, Kim                Green Bay Pr              9.06  
  3 Nelson, Alyssa               Sun Prairie               9.26  
  4 WInslow, Christa             Wisconsin Lu              9.26  
  5 Stiener, Sydney              Sun Prairie               9.43  
  6 Anderson, Jen                Bay Port                  9.81  
  7 Butler, Jackie               Oshkosh West              9.81  
  8 Stokes, Morgan               Manitowoc Li             10.25  
 
Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Kimberly                                            1:50.58   4 
  2 Appleton North                                      1:54.35   4 
  3 Manitowoc Lincoln                                   1:56.88   4 
  4 Bay Port                                            1:57.07   3 
  5 Seymour                                             1:57.16   2 
  6 Green Bay Preble                                    1:57.18   3 
  7 Hartford Union                                      1:57.38   3 
  8 Sun Prairie                                         1:57.90   3 
  9 Fond du Lac                                         1:58.36   4 
 10 Plymouth                                            1:58.44   3 
 11 West Bend West                                      1:58.62   2 
 12 Oshkosh West                                        1:58.77   4 
 13 Oshkosh North                                       1:59.70   3 
 14 Pulaski                                             2:00.61   2 
 15 Port Washington                                     2:00.64   2 
 16 Neenah                                              2:00.75   2 
 17 Menasha                                             2:04.09   1 
 18 Ashwaubenon                                         2:05.43   1 
 19 Waupaca                                             2:19.38   1 
 -- Wisconsin Lutheran                                       DQ   4 
 
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Kimberly                                            4:13.23   2 
  2 Neenah                                              4:16.58   2 
  3 Sun Prairie                                         4:20.09   2 
  4 Appleton North                                      4:21.40   2 
  5 Bay Port                                            4:27.04   2 
  6 West Bend West                                      4:28.36   1 
  7 Port Washington                                     4:28.38   2 
  8 Fond du Lac                                         4:28.43   1 
  9 Wisconsin Lutheran                                  4:30.22   2 
 10 Oshkosh West                                        4:30.42   1 
 11 Seymour                                             4:30.75   1 
 12 Ashwaubenon                                         4:31.16   2 
 13 Plymouth                                            4:34.78   1 
 14 Hartford Union                                      4:35.45   1 
 15 Green Bay Preble                                    4:37.53   1 
 16 Oshkosh North                                       4:43.14   2 
 17 Manitowoc Lincoln                                   4:52.19   1 
 18 Waupaca                                             5:12.70   1 
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Bay Port                                           10:08.11  
  2 Oconomowoc                                         10:14.22  
  3 Neenah                                             10:16.38  
  4 Kimberly                                           10:20.58  
  5 Green Bay Preble                                   10:24.31  
  6 Fond du Lac                                        10:39.66  
  7 Appleton North                                     10:42.76  
  8 Plymouth                                           10:44.64  
  9 Ashwaubenon                                        10:54.70  
 10 Sun Prairie                                        10:55.03  
 11 Wisconsin Lutheran                                 10:57.11  
 12 Pulaski                                            11:06.18  
 13 Oshkosh West                                       11:42.51  
 14 Waupaca                                            11:42.71  
 15 Kaukauna                                           11:48.57  
 
Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ederer, Kasey                Kaukauna               5-06.50  
  2 Enneper, Michaela            Pulaski                5-00.00  
  3 Hovie, Kristin               Neenah                 5-00.00  
  4 Campbell, Clair              Green Bay Pr           5-00.00  
  5 Baus, Fiona                  Bay Port               5-00.00  
  5 Grapentine, Marissa          Plymouth               5-00.00  
  7 Vanden Boogart, Morgan       Kimberly               5-00.00  
  8 Kren, Hannah                 Wisconsin Lu           5-00.00  
  9 Tesch, Rachel                Wisconsin Lu           5-00.00  
 10 Michiels, Kirsten            Menasha                4-10.00  
 10 Krawze, Alyssa               Appleton Nor           4-10.00  
 12 Miller, Jessie               Oshkosh West           4-08.00  
 12 Fluke, Alex                  Ashwaubenon            4-08.00  
 12 Appleton, Clare              Kimberly               4-08.00  
 12 Mahlik, Kaitlyn              Fond du Lac            4-08.00  
 12 De Valk, Maria               Kimberly               4-08.00  
 12 Stokes, Morgan               Manitowoc Li           4-08.00  
 18 Williams, Alison             Oshkosh West           4-06.00  
 18 Cecka, Rachael               Plymouth               4-06.00  
 18 Reeves, Rebecca              Waupaca                4-06.00  
 18 Benz, Courtney               Oconomowoc             4-06.00  
 18 Pierringer, Anna             Port Washing           4-06.00  
 -- Thimm, Julia                 Hartford Uni                NH  
 -- Beine, Megan                 Hartford Uni                NH  
 -- Wittmann, Alisha             Menasha                     NH  
 -- Brandmeier, Gina             Hartford Uni                NH  
 -- Gruse, Kathryn               Neenah                      NH  
 -- Bourgeois, Shay              Sun Prairie                 NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fluke, Alex                  Ashwaubenon           11-00.00  
  2 Corkum, Taylor               Wisconsin Lu          10-00.00  
  2 Greeninger, Maggie           Kimberly              10-00.00  
  4 Blise, Abby                  Ashwaubenon            9-00.00  
  5 Stiener, Sydney              Sun Prairie            8-06.00  
  6 Fuhrmann, Angela             Kaukauna               8-06.00  
  7 Kinzer, Claire               Port Washing           8-00.00  
  7 Murphy, Bridget              Seymour                8-00.00  
  9 Kowalke, Katie               Hartford Uni           8-00.00  
  9 Richter, Leah                Fond du Lac            8-00.00  
 11 Cerniglia, Carly             Neenah                 7-06.00  
 11 Riese, Danielle              Fond du Lac            7-06.00  
 11 Busjahn, Rachael             Pulaski                7-06.00  
 11 Whitefield, Rachael          Ashwaubenon            7-06.00  
 11 Retzloff, Ashley             Manitowoc Li           7-06.00  
 16 McCarthy, Erin               West Bend Ea           7-00.00  
 16 Hoffman, Sarah               Pulaski                7-00.00  
 16 Slick, Becca                 Bay Port               7-00.00  
 16 Holzer, Danielle             Plymouth               7-00.00  
 16 Falk, Brainna                Neenah                 7-00.00  
 16 Nuthals, Mackenzie           Bay Port               7-00.00  
 22 Laskowski, Taylor            Bay Port               6-06.00  
 -- Paul, Jensen                 Oshkosh West                NH  
 -- Wessing, Emily               Appleton Nor                NH  
 -- Krueger, Tia                 Oshkosh West                NH  
 -- James, Maddie                Oshkosh West                NH  
 -- Neitzel, Stephanie           Port Washing                NH  
 
Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Blue, Sam                    Kimberly              16-06.00  
  2 De Valk, Maria               Kimberly              16-04.00  
  3 Hamer, Kadi                  Oshkosh Nort          15-07.50  
  4 Slick, Becca                 Bay Port              15-03.75  
  5 Hirschmann, Sara             Wisconsin Lu          14-11.75  
  6 Hallmann, Erica              Wisconsin Lu          14-10.75  
  7 Lang, Erin                   Kimberly              14-09.00  
  8 Hilke, Michelle              Plymouth              14-04.50  
  9 Wanie, Erica                 West Bend We          14-02.75  
 10 DeWitt, Amber                Bay Port              14-02.50  
 11 Sharpe, Tori                 Sun Prairie           14-02.00  
 12 Wustrack, Marissa            Fond du Lac           14-01.75  
 13 Snyder, Lydia                Manitowoc Li          14-01.25  
 14 Burmeister, Cierra           Hartford Uni          14-00.75  
 15 Pickart, Kayla               Fond du Lac           13-11.75  
 16 Wirth, Taylor                Appleton Nor          13-10.50  
 17 Rothe, Emily                 Oshkosh Nort          13-07.00  
 18 Von Buddenbrock, Julia       Port Washing          13-06.00  
 19 Bialcik, Mellisa             Green Bay Pr          13-04.50  
 20 Kiecker, Chelsea             Sun Prairie           13-03.50  
 21 Butler, Jackie               Oshkosh West          12-11.50  
 22 Szela, Laura                 Pulaski               12-07.50  
 23 Carlson, Shaina              Menasha               12-03.75  
 24 Theisen, Sammi               West Bend Ea          11-06.75  
 25 Hughes, Taylor               Sun Prairie           11-04.00  
 26 Marohl, Taylor               Ashwaubenon           10-07.25  
 
Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hamer, Kadi                  Oshkosh Nort          35-11.50  
  2 Wustrack, Marissa            Fond du Lac           34-02.00  
  3 Wayne, Candice               West Bend We          34-00.00  
  4 Hemmen, Cassy                Appleton Nor          33-03.00  
  5 Vanden Heuvel, Kyra          Kimberly              33-02.50  
  6 Schmitz, Haley               Kimberly              32-10.50  
  7 Talbert, Shavana             Fond du Lac           32-07.00  
  8 Etteldorf, Alison            Neenah                31-11.00  
  9 Markiewicz, Lizzy            Bay Port              31-06.25  
 10 Enneper, Michaela            Pulaski               30-05.00  
 11 Thiry, Moriah                Sun Prairie           30-03.50  
 12 Campbell, Clair              Green Bay Pr          30-01.00  
 13 Blei, Kati                   Wisconsin Lu          29-07.00  
 14 Schultz, Liz                 Plymouth              29-06.00  
 15 Bunday, Alyssa               Ashwaubenon           28-10.25  
 16 Bredesen, Breanna            Neenah                28-10.00  
 17 Szela, Laura                 Pulaski               28-09.50  
 18 Heffern, Brittany            Bay Port              28-05.25  
 19 Hennen, Alexes               Neenah                28-01.00  
 20 Brandmeier, Gina             Hartford Uni          27-11.00  
 21 Ambroso, Amanda              Oshkosh West          26-05.00  
 22 Pufahl, Cydney               Waupaca               25-06.25  
 -- Taber, Paige                 Waupaca                   FOUL  
 -- Rothe, Emily                 Oshkosh Nort              FOUL  
 -- Bartelt, Emma                Oshkosh Nort              FOUL  
 
Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Thomas, Lindsey              Kimberly              40-03.50  
  2 Talbert, Shavana             Fond du Lac           38-02.00  
  3 Marek, Riley                 Oshkosh West          36-07.00  
  4 Hackmann, Allie              Manitowoc Li          35-11.50  
  5 Trautmann, Mandy             Seymour               34-07.50  
  6 Weber, Ashley                Appleton Nor          34-02.50  
  7 Doebert, Ashley              Plymouth              34-00.00  
  8 Flynn, Kadie                 Appleton Nor          33-06.00  
  9 Perl, Chrissy                Plymouth              33-04.50  
 10 Wichman, Melanie             Seymour               33-03.50  
 11 Trier, Marly                 Port Washing          33-01.00  
 12 Becker, Taylor               Kaukauna              32-09.00  
 13 Spindler, Caylee             Waupaca               32-04.00  
 14 Gipson, Kamry                Sun Prairie           32-02.00  
 15 Schwake, Ashtyn              Ashwaubenon           31-11.00  
 16 Short, Kristin               Green Bay Pr          31-02.50  
 17 Bissing, Samantha            Bay Port              30-09.50  
 18 Urban, Jennifer              Fond du Lac           30-04.50  
 19 Thelan, Abby                 Oconomowoc            29-11.00  
 20 Wolfenberg, Joann            Plymouth              29-10.00  
 21 Brixius, Abby                Manitowoc Li          29-04.00  
 22 Jenkins, Elexis              Neenah                29-02.50  
 23 Wolf, Kaitlyn                West Bend We          28-11.50  
 24 McCarthy, Erin               West Bend Ea          28-08.00  
 25 Roberts, Cadie               West Bend Ea          26-11.00  
 26 Ebben, Liz                   Kaukauna              26-10.50  
 27 Welker, Trisha               West Bend We          26-08.50  
 28 Leiser, Angela               Oshkosh Nort          26-00.00  
 29 Kowalke, Katie               Hartford Uni          25-11.00  
 30 Roach, Enya                  Oshkosh Nort          24-10.00  
 31 Fisher, Kourtney             Menasha               23-08.00  
 32 Wilichowski, Kasey           Hartford Uni          23-05.00  
 33 Schramm, Sara                Menasha               23-04.50  
 34 Weber, Teresa                West Bend Ea          22-05.00  
 
                    Women - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Kimberly                    89        2) Neenah                     67   
    3) Sun Prairie                 39        4) Green Bay Preble           37   
    5) Bay Port                    35.50     6) Appleton North             33   
    7) Ashwaubenon                 29        8) Wisconsin Lutheran         28   
    9) Seymour                     24.50    10) Fond du Lac                24   
   11) Port Washington             21.50    12) Pulaski                    18   
   13) Plymouth                    17.50    14) Oshkosh North              16   
   15) West Bend West              15       16) Kaukauna                   14   
   17) Manitowoc Lincoln           12       17) Oconomowoc                 12   
   19) Oshkosh West                10       20) Hartford Union              4