Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/26/2011 01:11 PM
                    Peter Campe Cardinal Relays - 3/26/2011                    
                                Waukesha South                                 
                                    Results                                    
 
Girls 60 Yard Dash Relay
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1       Kranz, Lissa           Mukwonago               7.72       7.73   6   2.66
  2       Hallmann, Erica        Wisconsin Lu            7.50       7.79   6   3.33
  3       Avery, Ambria          Wisconsin Lu            7.40       7.81   6   3.33
  4       Stark, Heather         Waukesha Sou                       8.00   4 
  5       Hirschmann, Sara       Wisconsin Lu            8.00       8.03   5   3.33
  6       Ameen, Meghann         Waukesha Wes            8.00       8.06   5   1.66
  7       Nemec, Kelsey          Mukwonago               8.17       8.08   3   2.66
  8       Miller, Katy           Verona Area             7.95       8.09   5   2   
  9       Brown, Taylor          Mukwonago               7.91       8.10   6   2.66
 10       Bainbridge, Carson     Verona Area             7.95       8.16   5   2   
 11       Sincere, Amanda        West Bend We            8.50       8.23   1   1.33
 12       Marks, Alyssa          Waukesha Wes            8.20       8.25   2   1.66
 13       Waller, Abby           Verona Area             8.10       8.27   4   2   
 14       Myers, Corissa         South Milwau            7.90       8.28   6   0.66
 15       Wolf, Alexis           West Bend We            8.11       8.34   3   1.33
 16       Kazmierczak, Kelse     Brookfield C            8.38       8.39   1   1   
 17       Kirchoff, Melissa      Franklin                           8.40   1   0.33
 18       Tuchalski, Serenit     Brookfield C            8.10       8.41   4   1   
 19       Muller, Liz            Waukesha Wes            8.30       8.41   2   1.66
 20       Wright, Lindsay        Brookfield C            8.47       8.43   1   1   
 21       Kinnebrew, Denisha     Wauwatosa Ea            8.20       8.48   2 
 22       Grupp, Mary            Waukesha Sou                       8.48   3 
 23       Schultz, Megan         West Bend We            8.01       8.49   5   1.33
 24       Zeman, Jessica         Franklin                           8.49   3   0.33
 25       Simpson, Monet         Wauwatosa Ea            8.20       8.51   2 
 26       Keyes, Aislyn          South Milwau            8.10       8.61   4   0.66
 27       Talaska, Kalli         South Milwau            8.20       8.62   3   0.66
 28       Talbott, Sarah         Franklin                8.10       8.94   4   0.33
 29       Youngblood, Kianna     Wauwatosa Ea            8.80       8.97   1 
 30       Wilhelm, Sarah         Waukesha Sou            8.20      10.59   2 
 --       Vermey, Ali            Waukesha Sou            8.15        SCR     
 --       McCuen, Morgan         Franklin                8.10        SCR     
 --       McElroy, Kiah          Franklin                8.30        SCR     
 --       Burton, Selena         Waukesha Sou            8.01        SCR     
 
Girls 1600 Meter Run Relay
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1       Trasser, Hannah        Brookfield C         5:25.00    5:17.61    3.33
  2       Flatley, Elizabeth     Brookfield C         5:25.00    5:21.05    3.33
  3       Rendflesh, Leah        South Milwau         5:35.50    5:22.65    2   
  4       Jaeger, Kelsey         Waukesha Wes         5:40.00    5:29.71    2.66
  5       Johnson, Kelly         Waukesha Sou         5:37.08    5:31.14    1.33
  6       Millholland, Sarah     Verona Area          5:45.00    5:31.16    1.66
  7       Kulpins, Danielle      Brookfield C         5:50.00    5:45.44    3.33
  8       Lloyd, Courtney        Mukwonago            5:50.00    5:49.52    0.66
  9       Stelpflug, MaKenna     Waukesha Wes         5:45.00    5:50.03    2.66
 10       Sigfred, Lauren        Waukesha Wes         5:45.00    5:50.55    2.66
 11       Kehl, Lisa             Wisconsin Lu         5:49.50    5:50.58    1   
 12       Spiegelberg, Talia     Wisconsin Lu         5:49.50    5:52.00    1   
 13       Burton, Becky          Verona Area          5:50.00    5:53.70    1.66
 14       Como, Angela           Waukesha Sou         5:58.00    5:56.03    1.33
 15       Beaumont, Lauren       South Milwau         5:55.00    5:59.47    2   
 16       Wood, Katie            South Milwau         6:06.00    5:59.83    2   
 17       Movirch, Jane          Mukwonago            5:50.00    6:01.61    0.66
 18       Lueck, Alex            Wisconsin Lu         5:58.50    6:05.44    1   
 19       Watson, Emma           Wauwatosa Ea         6:10.00    6:06.61    0.33
 20       Bull, Kari             Waukesha Sou         5:58.00    6:06.91    1.33
 21       Smalley, Emma          Verona Area          6:10.00    6:08.95    1.66
 22       Assefa, Bethel         Wauwatosa Ea                    6:12.22    0.33
 23       Garcia, Katie          Mukwonago            6:15.00    6:16.02    0.66
 24       Manning, Carly         Wauwatosa Ea         6:15.00    6:20.90    0.33
 25       Hardy, Cassandra       Franklin             6:20.00    6:25.77  
 26       Fedran, Michelle       Franklin             6:30.00    6:33.22  
 27       Lemminger, Sam         West Bend We         6:32.00    6:34.70  
 28       Kolhmann, Megan        West Bend We         7:06.00    6:36.90  
 29       Ritger, Jonelle        West Bend We         6:53.00    6:37.86  
 30       Schreiter, Abby        Franklin                        6:55.98  
 --       Schmidt, Jordy         Wauwatosa Ea         5:45.00        SCR  
 --       Salzburger, Kately     Franklin             6:05.00        SCR  
 
Girls 60 Yard Hurdles Relay
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1       Winslow, Christa       Wisconsin Lu            9.40       9.36   5   3.33
  2       Sievila, Elissa        South Milwau            9.30       9.40   5   2   
  3       Henderson, Tyler       Verona Area             9.68       9.49   5   1.66
  4       Findley, Astasha       Wisconsin Lu            9.70       9.74   5   3.33
  5       Thomas, Katelyn        Franklin               10.10       9.88   4   2.66
  6       Porubski, Veronica     Brookfield C           10.90       9.90   2   1   
  7       Stelpflug, Stephan     Waukesha Wes           10.70       9.91   2   0.66
  8       Nordling, Rubie        Brookfield C            9.73       9.95   4   1   
  9       Heckel, Kristin        Waukesha Wes            9.70       9.99   5   0.66
 10       Barczak, Amanda        West Bend We           10.21      10.04   3   1.33
 11       Spath, Kaila           Wisconsin Lu           10.40      10.17   3   3.33
 12       Diedrich, Amanda       Franklin               10.30      10.36   3   2.66
 13       Kupfer, Zoe            Franklin               10.10      10.38   4   2.66
 14       Zaeske, Taylor         South Milwau           10.20      10.43   3   2   
 15       Chylla, Brittany       Verona Area            10.00      10.55   4   1.66
 16       Walters, Megan         West Bend We           10.95      10.64   1   1.33
 17       Waldmann, Becca        West Bend We           10.75      10.69   2   1.33
 18       Rosenbaum, Callie      Verona Area            10.10      10.81   4   1.66
 19       Degrave, Aryn          Mukwonago              10.45      10.84   2   0.33
 20       Chew, Brianna          Mukwonago              10.15      10.84   3   0.33
 21       Bartels, Hannah        South Milwau           10.50      10.87   2   2   
 22       Cayemberg, Chelsea     Mukwonago              11.22      11.27   1   0.33
 23       Adams, Bryn            Brookfield C           11.10      11.61   1   1   
 24       Genovese, Emily        Waukesha Wes           11.30      12.66   1   0.66
 
Girls 4x160 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Waukesha West                                                1:31.02   1  10   
  2 Mukwonago                                         1:31.00    1:31.48   3   8   
  3 Wisconsin Lutheran                                1:32.90    1:33.40   3   6   
  4 Verona Area                                       1:34.00    1:36.83   3   5   
  5 Brookfield Central                                1:36.00    1:37.16   2   4   
  6 West Bend West                                    1:35.25    1:37.18   2   3   
  7 Wauwatosa East                                    1:36.00    1:37.54   2   2   
  8 Waukesha South                                    1:44.60    1:38.22   1   1   
  9 Franklin                                          1:34.80    1:38.94   3 
 10 South Milwaukee                                   1:39.80    1:43.40   1 
 
Girls 4x240 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 South Milwaukee                                   2:21.80    2:20.29   3  10   
  2 Wauwatosa East                                    2:22.00    2:23.34   3   8   
  3 Waukesha West                                                2:23.40   1   6   
  4 Mukwonago                                         2:24.00    2:23.55   2   5   
  5 Verona Area                                       2:23.00    2:23.66   3   4   
  6 Franklin                                          2:29.80    2:30.46   2   3   
  7 Brookfield Central                                2:32.50    2:30.47   2   2   
  8 Wisconsin Lutheran                                2:22.20    2:31.68   3   1   
  9 Waukesha South                                    2:45.20    2:44.87   1 
 -- West Bend West                                    2:33.23         DQ   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mukwonago                                         4:24.00    4:23.84   3  10   
  2 Verona Area                                       4:24.00    4:32.48   3   8   
  3 Waukesha West                                     4:31.00    4:33.26   3   6   
  4 Brookfield Central                                4:31.00    4:35.31   3   5   
  5 Waukesha South                                    4:45.10    4:37.91   2   4   
  6 West Bend West                                    4:42.15    4:39.62   2   3   
  7 Wisconsin Lutheran                                4:42.50    4:43.50   2   2   
  8 Franklin                                          4:52.00    4:50.01   1   1   
  9 South Milwaukee                                   5:04.50    4:51.22   1 
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Waukesha West                                    10:35.00   10:25.27   10   
  2 Mukwonago                                        10:40.00   10:34.73    8   
  3 Brookfield Central                               10:45.00   10:35.30    6   
  4 Verona Area                                      10:30.00   10:38.91    5   
  5 South Milwaukee                                  10:55.00   10:57.77    4   
  6 West Bend West                                   11:10.87   11:06.66    3   
  7 Wisconsin Lutheran                               11:11.10   11:09.69    2   
  8 Wauwatosa East                                   10:55.00   11:42.38    1   
 -- Waukesha South                                   10:40.00        DNS  
 -- Franklin                                         12:00.00        DNS  
 
Girls 800 Sprint Medley
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 South Milwaukee                                   2:28.50    2:23.52   3  10   
  2 Wauwatosa East                                    2:20.00    2:24.73   3   8   
  3 Waukesha West                                                2:27.10   1   6   
  4 Mukwonago                                         2:34.00    2:32.45   2   5   
  5 Verona Area                                       2:30.00    2:33.92   3   4   
  6 Brookfield Central                                2:37.50    2:34.19   1   3   
  7 Franklin                                          2:12.00    2:38.86   3   2   
  8 Waukesha South                                    2:52.00    2:47.12   1   1   
 -- Wisconsin Lutheran                                2:31.30         DQ   2 
 -- West Bend West                                    2:33.58         DQ   2 
 
Girls Distance Medley
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Verona Area                                      12:40.00   12:13.78   10   
  2 Franklin                                         12:45.00   12:15.39    8   
  3 Brookfield Central                               12:17.00   12:19.77    6   
  4 Mukwonago                                        12:10.00   13:03.54    5   
  5 South Milwaukee                                  13:55.00   13:21.05    4   
  6 Waukesha West                                               13:41.49    3   
  7 West Bend West                                   12:39.82   13:43.61    2   
 -- Waukesha South                                   15:00.00        DNS  
 
Girls High Jump Relay
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1       Tesch, Rachel          Wisconsin Lu                    5-02.00    2.33
  2       O'Brien, Lauren        Verona Area          5-00.00    5-00.00    3.33
  2       Richardson, Brooke     Verona Area          5-02.00    5-00.00    3.33
  4       Myers, Corissa         South Milwau                    4-10.00    1.33
  4       Kranz, Lissa           Mukwonago            5-00.00    4-10.00    2.33
  4       McCuen, Morgan         Franklin             4-11.00    4-10.00    1.66
  4       Mckeever, Alexis       Mukwonago            4-08.00    4-10.00    2.33
  8       Richardson, Lexy       Verona Area          4-08.00    4-08.00    3.33
  8       Kren, Hannah           Wisconsin Lu                    4-08.00    2.33
  8       Chew, Brianna          Mukwonago            4-06.00    4-08.00    2.33
  8       Krugel, Kara           Brookfield C         4-08.00    4-08.00  
  8       Rogers, Eden           West Bend We         4-06.00    4-08.00    0.50
  8       Gottschalk, Natali     Waukesha Sou         4-10.00    4-08.00    0.50
  8       Mack, Montana          Franklin             4-09.00    4-08.00    1.66
  8       Barnett, Chrissy       South Milwau                    4-08.00    1.33
 16       Stelpflug, MaKenna     Waukesha Wes                    4-06.00    1   
 16       Hallmann, Erica        Wisconsin Lu                    4-06.00    2.33
 16       Adams, Bryn            Brookfield C         4-06.00    4-06.00  
 16       Stelpflug, Stephan     Waukesha Wes                    4-06.00    1   
 20       Taticek, Anna          West Bend We         4-04.00    4-04.00    0.50
 20       Gibson, Jessica        Wauwatosa Ea         4-02.00    4-04.00  
 20       Babula, Katie          Franklin             4-06.00    4-04.00    1.66
 23       Ponath, Breslin        Waukesha Sou         4-06.00    4-02.00    0.50
 23       Gordee, Claire         Wauwatosa Ea         4-00.00    4-02.00  
 23       Schobert, Brenna       Waukesha Wes                    4-02.00    1   
 26       Manning, Carly         Wauwatosa Ea         4-02.00    4-00.00  
 26       Kragenbink, Megan      Waukesha Sou         4-08.00    4-00.00    0.50
 28       Nelson, Amanda         South Milwau                    3-10.00    1.33
 28       Heimark, Elena         West Bend We         4-04.00    3-10.00    0.50
 --       Stief, Elizabeth       Brookfield C         4-08.00         NH  
 
Girls Pole Vault Relay
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1       Zaeske, Taylor         South Milwau         8-00.00    9-00.00    1.83
  1       Barnett, Chrissy       South Milwau         8-06.00    9-00.00    1.83
  1       Corkum, Taylor         Wisconsin Lu                    9-00.00    1.16
  1       Doyle, Laura           Verona Area          9-00.00    9-00.00    0.50
  1       Berry, Brittney        Mukwonago            8-00.00    9-00.00    3.33
  6       Tzortzos, Elizabet     Brookfield C         8-06.00    8-06.00    2.66
  6       Malley, Liza           Mukwonago            8-00.00    8-06.00    3.33
  6       See, Amanda            Mukwonago            8-00.00    8-06.00    3.33
  6       Zeman, Jessica         Franklin            10-00.00    8-06.00    1.83
  6       Lampone, Olivia        Franklin             9-00.00    8-06.00    1.83
 11       Kazmierczak, Kelse     Brookfield C         8-00.00    8-00.00    2.66
 12       Hablewitz, Brittan     Wisconsin Lu                    7-06.00    1.16
 12       Barczak, Amanda        West Bend We         8-06.00    7-06.00    1.16
 12       Latinovich, Milena     Brookfield C         7-06.00    7-06.00    2.66
 12       Rogers, Eden           West Bend We         6-06.00    7-06.00    1.16
 12       Wanta, Celina          West Bend We         6-00.00    7-06.00    1.16
 17       Quadracci, Sara        Waukesha Sou         7-00.00    7-00.00    0.50
 17       Grupp, Mary            Waukesha Sou         8-00.00    7-00.00    0.50
 17       Zimbrick, Nicole       Verona Area          5-06.00    7-00.00    0.50
 17       Vermey, Ali            Waukesha Sou                    7-00.00    0.50
 21       Oesterreich, Shann     Wisconsin Lu                    6-00.00    1.16
 21       Poznanski, Cassidi     Franklin                        6-00.00    1.83
 23       Simmons, Amanda        South Milwau         5-00.00    5-00.00    1.83
 23       Richardson, Lexy       Verona Area          5-06.00    5-00.00    0.50
 --       Metzger, Kara          Waukesha Sou        10-00.00        SCR  
 --       Timm, Hannah           Franklin             7-06.00        SCR  
 
Girls Long Jump Relay
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1       Bartow, Ashley         Verona Area         14-00.00   16-02.25    3.33
  2       Hallmann, Erica        Wisconsin Lu                   15-08.50    2.66
  2       O'Brien, Lauren        Verona Area         13-00.00   15-08.50    3.33
  4       Gottschalk, Natali     Waukesha Sou        15-10.00   15-07.75    0.33
  5       Krugel, Kara           Brookfield C        15-03.00   15-05.75    0.66
  6       Kren, Hannah           Wisconsin Lu                   15-05.50    2.66
  7       Kranz, Lissa           Mukwonago           15-00.00   15-03.25    1.33
  8       Wolf, Alexis           West Bend We                   15-02.25    1   
  9       Hirschmann, Sara       Wisconsin Lu                   15-00.50    2.66
 10       Thompson, Andrea       Verona Area         14-01.00   14-10.50    3.33
 11       McCuen, Morgan         Franklin                       14-10.25    2   
 12       Strothenke, Marisa     Wauwatosa Ea        14-00.00   14-09.00    1.66
 13       Gordee, Claire         Wauwatosa Ea        16-00.00   14-08.50    1.66
 14       Talbott, Sarah         Franklin            15-02.00   14-07.50    2   
 15       Kirchoff, Melissa      Franklin            14-07.00   14-07.25    2   
 16       Heimark, Elena         West Bend We        13-10.00   14-03.50    1   
 17       Pladies, Emily         Mukwonago           15-00.00   14-03.25    1.33
 18       Porubski, Veronica     Brookfield C        14-06.00   14-01.50    0.66
 19       Wurster, Kaleigh       Wauwatosa Ea        15-00.00   14-00.25    1.66
 20       Mckeever, Courtney     Mukwonago           15-00.00   13-10.00    1.33
 21       Zaeske, Taylor         South Milwau                   13-06.50  
 22       Kragenbink, Megan      Waukesha Sou        14-05.00   13-04.75    0.33
 23       Lemminger, Sam         West Bend We                   13-03.50    1   
 24       Nelson, Amanda         South Milwau                   12-07.50  
 25       Adams, Bryn            Brookfield C        13-10.00   12-03.00    0.66
 26       Kuehn, Jenny           South Milwau                   11-11.25  
 27       Burton, Selena         Waukesha Sou        13-05.00   11-07.50    0.33
 --       Heckel, Kristin        Waukesha Wes                        SCR  
 --       Gesior, Felicia        Waukesha Wes                        SCR  
 --       Ameen, Meghann         Waukesha Wes                        SCR  
 --       Thomas, Katelyn        Franklin            15-00.00        SCR  
 
Girls Triple Jump Relay
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1       Bartow, Ashley         Verona Area         32-00.00   35-09.25    3.33
  2       Myers, Corissa         South Milwau                   34-02.25    1.66
  3       Krugel, Kara           Brookfield C        32-05.00   34-00.25    1.33
  4       Corkum, Taylor         Wisconsin Lu                   32-05.50    2   
  5       Pladies, Emily         Mukwonago           33-00.00   31-10.00    2.66
  6       Brown, Taylor          Mukwonago           33-00.00   31-08.50    2.66
  7       Henderson, Tyler       Verona Area         32-08.00   31-01.75    3.33
  8       Blei, Kati             Wisconsin Lu                   30-09.25    2   
  9       Ponath, Breslin        Waukesha Sou        29-01.00   30-02.00    0.33
 10       Thomas, Katelyn        Franklin            32-09.00   30-00.75    1   
 11       Mack, Montana          Franklin                       29-10.50    1   
 12       Strothenke, Marisa     Wauwatosa Ea        28-00.00   29-10.00    0.66
 13       Wurster, Kaleigh       Wauwatosa Ea        28-00.00   29-08.50    0.66
 14       Nordling, Rubie        Brookfield C        28-00.00   29-06.50    1.33
 15       Simmons, Amanda        South Milwau                   29-05.75    1.66
 16       Kupfer, Zoe            Franklin            28-08.00   29-03.50    1   
 17       Ponsegrau, Nicole      Mukwonago           30-00.00   29-03.00    2.66
 18       Kragenbink, Megan      Waukesha Sou        28-01.00   29-00.00    0.33
 18       Rasmussen, Abagail     Wisconsin Lu                   29-00.00    2   
 20       Fisher, Maddie         Wauwatosa Ea        28-00.00   28-10.75    0.66
 21       Bartels, Hannah        South Milwau                   27-06.25    1.66
 22       Kramer, Breanne        Brookfield C        26-00.00   26-09.00    1.33
 23       Kottwitz, Lindsay      Waukesha Sou        28-05.00   26-07.25    0.33
 24       Verhagen, Taylor       Verona Area         28-02.00   25-11.50    3.33
 --       Thiele, Caitria        Franklin            30-10.00        SCR  
 --       Birmingham, Alyx       South Milwau                        SCR  
 
Girls Shot Put Relay
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1       Bartholf, Jordan       Verona Area         30-07.00   35-00.50    3.33
  2       Rohlfing, Karen        Verona Area         32-03.00   34-01.00    3.33
  3       Klemp, Abby            Franklin            32-00.00   33-08.50    0.66
  4       Martin, Maddie         Mukwonago           30-00.00   33-04.00    2   
  5       Stamborski, Claire     Brookfield C        31-00.00   30-05.50    2.66
  6       Latinovich, Milena     Brookfield C        28-00.00   30-04.50    2.66
  7       Stamborski, Anna       Brookfield C        31-05.00   30-03.75    2.66
  8       Gatewood, Nyesha       Wisconsin Lu                   30-02.25    1   
  9       Waechter, Kayla        West Bend We        28-00.00   29-09.25    1.66
 10       James, Cassandra       South Milwau                   29-01.75    1.33
 11       Yanna, Kristen         Verona Area         30-00.00   28-02.50    3.33
 12       Krahn, Hailey          Wauwatosa Ea        25-02.00   27-11.00  
 13       Meehan, Meghan         West Bend We        26-08.00   27-09.25    1.66
 14       Cullen, Bridget        South Milwau                   27-08.75    1.33
 15       Phillips, Ashley       Mukwonago           30-00.00   27-04.50    2   
 16       Flanagan, Kathy        South Milwau                   26-11.50    1.33
 17       Wolf, Kaitlyn          West Bend We        29-11.00   26-09.50    1.66
 18       Madden, Hailey         Waukesha Sou        25-06.00   26-06.00    0.33
 19       Wilbern, Da'Sha        Wisconsin Lu                   26-03.00    1   
 19       Geigler, Hannah        Mukwonago           30-00.00   26-03.00    2   
 21       Knueppel, Caitlin      Wisconsin Lu                   24-09.00    1   
 22       Quadracci, Sara        Waukesha Sou                   22-10.00    0.33
 23       Norris, Angela         Franklin            26-00.00   22-03.50    0.66
 24       Youngblood, Kianna     Wauwatosa Ea        22-00.00   21-02.75  
 25       Landkowski, Sarah      Franklin            25-00.00   20-10.00    0.66
 26       Gilhart, Elizabeth     Waukesha Sou        25-00.00   20-07.25    0.33
 27       Love, Courtney         Wauwatosa Ea        15-00.00   16-11.25  
 28       Quadracci, Leah        Waukesha Sou                    4-11.25  
 --       McCurtny, Macy         Waukesha Sou        29-02.00        SCR  
 
                    Women - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Verona Area                 93.50     2) Mukwonago                  87   
    3) Brookfield Central          64        4) Wisconsin Lutheran         61.50
    5) South Milwaukee             60.50     6) Waukesha West              59   
    7) Franklin                    44.50     8) West Bend West             32   
    9) Wauwatosa East              27       10) Waukesha South             16