Licensed to Marshfield High School - WI
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/25/2011 06:54 AM
                      Marshfield Girls Invite - 3/24/2011                      
                         Marshfield Senior High School                         
                                    Results                                    
 
Girls 60 Yard Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Omoba, Bisola                Marshfield              7.60       7.33q  5 
  2 Myrie, Gabriella             Marshfield              7.50       7.53q  7 
  3 Sutton, Lakisha              Auburndale             11.00       7.70q  2 
  4 Higgins, Mariah              Medford Area            7.94       7.76q  1 
  5 Omoba, Susan                 Marshfield              8.00       7.82q  1 
  6 Steines, Emma                Auburndale             11.00       7.91q  3 
  6 Wirkus, Brianna              Marathon                7.93       7.91q  2 
  8 Wibben, Brook                Medford Area            7.92       7.99q  3 
  9 Kolbeck, Josie               Stratford               8.03       8.05   2 
 10 Elsing, Katelynn             Tomah                   8.10       8.16   5 
 10 Brown, Morgan                Necedah                 7.24       8.16   9 
 12 Olson, Hannah                Marathon                8.06       8.26   3 
 13 Kliebenstein, Shelby         Tomah                   8.10       8.28   4 
 13 Stoflet, Emma                Auburndale             12.00       8.28   1 
 15 Mercier, Brenna              Spencer                 8.20       8.29   6 
 16 Rich, Aliy                   Necedah                 7.90       8.40   4 
 17 Bliss, Branda                New Lisbon                         8.43   7 
 18 Kestler, Peyton              Rib Lake                8.65       8.54  10 
 19 Helgeson, Aleesha            Granton                10.00       8.55   4 
 20 Resch, Taylor                Wittenberg-B            8.25       8.56   8 
 21 Stascak, Miranda             Pittsville              7.00       8.57  10 
 22 Brossow, Darcy               Rib Lake                9.30       8.60   6 
 23 Bump, Karly                  Spencer                 8.25       8.70   7 
 24 Seitz, Emily                 Marshfield O                       8.72   5 
 25 Coburn, Erica                Rib Lake                9.40       8.75   5 
 26 Deming, Erica                Tomah                   8.90       8.91   8 
 27 Chapel, Myranda              Stratford                          8.98   9 
 28 Greenberg, Stephanie         Stratford               8.80       8.99   9 
 29 Anderson, Krysta             Westfield/Mo           15.00       9.21   2 
 30 Bernklau, Paige              Medford Area            8.55       9.34   9 
 31 Brookhart, Ashley            Pittsville              7.30       9.44   8 
 32 Szoke, Timea                 Wittenberg-B            8.90       9.46   7 
 33 Meek, Kaleigh                Marshfield O                       9.51   6 
 34 Fox, Shaunna                 New Lisbon                         9.52   8 
 35 Hildebrandt, Alexis          Marshfield O                       9.87   4 
 -- Deford, Danielle             Westfield/Mo           13.00         NT   1 
 
Girls 60 Yard Dash
===================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Omoba, Bisola                Marshfield              7.33       7.24   2  10   
  2 Myrie, Gabriella             Marshfield              7.53       7.43   2   8   
  3 Sutton, Lakisha              Auburndale              7.70       7.48   2   6   
  4 Wirkus, Brianna              Marathon                7.91       7.54   1   5   
  5 Higgins, Mariah              Medford Area            7.76       7.72   2   3.50
  5 Omoba, Susan                 Marshfield              7.82       7.72   1   3.50
  7 Wibben, Brook                Medford Area            7.99       7.81   1   2   
  8 Steines, Emma                Auburndale              7.91       7.88   1   1   
 
Girls 220 Yard Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 School, Megan                Wittenberg-B           30.25      29.06   8  10   
  2 Richardson, Diamond          Tomah                  28.00      29.31  10   8   
  3 Fritsch, Alexa               Marshfield             29.10      29.83  10   6   
  4 Bender, Abby                 Stratford              31.00      30.02   7   5   
  5 Sternitzky, Ashleigh         Marshfield O           34.55      31.16   4   4   
  6 Butalla, Ashley              Marathon               34.48      31.72   4   3   
  7 Kestler, Peyton              Rib Lake               31.90      31.77   6   2   
  8 Adank, Rachel                Stratford              34.00      32.08   5   1   
  9 Brown, Morgan                Necedah                29.80      32.14   9 
 10 Bowers, Shelby               Wittenberg-B           32.40      32.25   6 
 11 Wargowsky, Anna              Necedah                30.20      32.26   8 
 12 Byrum, Alexa                 Tomah                  28.80      32.32  10 
 13 Rich, Aliy                   Necedah                31.00      32.56   7 
 14 May, Melissa                 Marshfield             30.00      32.64   9 
 15 Stukrath, Ashley             Westfield/Mo           34.00      33.12   5 
 16 Mercier, Brenna              Spencer                29.80      33.17  10 
 17 Forrest, Miranda             Marshfield             30.50      33.22   8 
 18 Schumacher, Kristen          Marathon               34.39      33.43   4 
 19 Reigel, Alison               Marshfield O           35.37      33.44   3 
 20 Stascak, Miranda             Pittsville             38.90      33.50   2 
 21 Brix, Maria                  Marshfield O           36.00      34.71   3 
 22 St. Clair, Katie             New Lisbon             32.50      34.79   6 
 23 Brossow, Darcy               Rib Lake               36.00      35.32   2 
 24 Claussen, Makaela            Wittenberg-B           33.10      35.62   5 
 25 Rodriguez, Viktoriah         Tomah                  34.00      36.78   4 
 26 Krone, Kayla                 Auburndale           1:00.00      37.01   1 
 27 Woggon, Allison              New Lisbon                        37.47   1 
 
Girls 440 Yard Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 School, Megan                Wittenberg-B         1:05.50    1:06.08   7  10   
  2 Seubert, Brooke              Marathon             1:08.00    1:11.32   7   8   
  3 Byrum, Alexa                 Tomah                1:09.50    1:11.37   6   6   
  4 Wargowsky, Anna              Necedah              1:10.90    1:11.61   6   5   
  5 Farmer, Kelsey               Tomah                1:14.00    1:13.18   4   4   
  6 Matsche, Mikayla             Wittenberg-B         1:13.50    1:17.29   5   3   
  7 Krogman, Amy                 Marshfield           1:09.00    1:18.55   7   2   
  8 Chapel, Myranda              Stratford            1:15.00    1:18.56   4   1   
  9 Kippenhan, Amanda            New Lisbon                      1:19.40   1 
 10 Karlik, Lissy                Rib Lake             1:24.68    1:22.01   3 
 11 Taylor, Megan                Marathon             1:23.00    1:25.27   3 
 12 Ard, Erin                    Necedah              1:16.00    1:26.52   4 
 13 Roidt, Tessa                 Westfield/Mo         1:20.00    1:27.38   3 
 14 Andres, Katie                Marshfield O         1:35.50    1:27.63   2 
 15 Hering, Desirae              Westfield/Mo         1:25.00    1:27.66   2 
 16 Forsythe, Bethany            New Lisbon                      1:27.85   1 
 17 Hajdes, Stephanie            Necedah                         1:40.52   5 
 18 Stewart, Devon               Marshfield O         1:40.00    1:44.26   1 
 
Girls 880 Yard Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Peschel, Paige               Westfield/Mo                    2:31.81   10   
  2 Voss, Rebecca                Marshfield           2:40.00    2:40.03    8   
  3 Wormuth, Kendal              Wittenberg-B         2:43.00    2:44.01    6   
  4 Harrison, Danica             Auburndale           3:55.00    2:44.21    4.50
  4 Gregar, Kayla                New Lisbon                      2:44.21    4.50
  6 Leffel, Danielle             Stratford            2:50.00    2:45.87    3   
  7 Wirkus, Morgan               Marathon             2:52.00    2:47.86    2   
  8 Vosters, Leah                Wittenberg-B         2:45.00    2:53.12    1   
  9 Repka, Katie                 Tomah                2:45.00    2:54.38  
 10 Knight, Mary                 Medford Area         2:51.00    2:57.12  
 11 Neubauer, Harley             Medford Area         2:54.10    3:00.07  
 12 Berry, Laura                 Tomah                           3:00.69  
 13 Brix, Melissa                Marshfield O         3:00.00    3:00.71  
 14 Sopiarz, Dani                Marshfield           2:55.00    3:02.14  
 15 Geisler, Samantha            Rib Lake             3:12.42    3:02.79  
 16 Pieper, Marissa              Tomah                2:50.00    3:03.27  
 17 Matsche, Mikayla             Wittenberg-B         2:55.50    3:04.11  
 18 Schoelzel, Stephanie         Marathon             2:57.00    3:04.67  
 19 Schwanebeck, Anna            Pittsville           3:10.00    3:11.65  
 20 Yao, Annie                   Marshfield O         3:20.00    3:20.05  
 21 Conrad, Kerra                Pittsville           3:08.00    3:21.57  
 22 Loos, Kelsey                 Marshfield O         3:05.00    3:22.78  
 23 Kies, Sylvia                 Necedah              2:59.00    3:28.98  
 24 Thums, Morgan                Rib Lake             3:30.00    3:29.75  
 25 Ard, Meghan                  Necedah              3:09.00    3:50.03  
 26 Simon, Sonia                 Westfield/Mo         3:30.00    4:04.49  
 
Girls 1 Mile Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Peschel, Paige               Westfield/Mo                    5:26.32   10   
  2 Voss, Rebecca                Marshfield           5:45.00    5:39.53    8   
  3 Harrison, Danica             Auburndale           5:50.00    5:55.53    6   
  4 Hegewald, Jessica            Wittenberg-B         6:45.00    6:39.89    5   
  5 Studinski, Elizabeth         Marathon             6:47.00    6:40.33    4   
  6 Gregar, Kayla                New Lisbon           5:45.00    6:44.18    3   
  7 Balz, Taylor                 Marathon             7:01.00    6:56.37    2   
  8 Scott, Sydney                Tomah                7:00.00    7:10.10    1   
  9 Enderle, Anna                Tomah                7:00.00    7:12.48  
 10 Hannan, Aly                  Spencer              6:15.00    7:13.94  
 11 Lindow, Steph                Medford Area         6:39.00    7:16.14  
 12 Janikowski, Jordyn           Wittenberg-B         6:55.00    7:16.45  
 13 Wenzel, Andrea               Stratford            7:00.00    7:22.12  
 14 Conrad, Kerra                Pittsville           6:59.00    7:36.21  
 15 Clay, Emily                  Westfield/Mo         7:45.00    7:41.58  
 16 Kies, Sylvia                 Necedah              6:48.00    7:54.99  
 
Girls 2 Mile Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Berndt, Jenni                Wittenberg-B        14:20.00   13:43.02   10   
  2 Schwanebeck, Sophia          Pittsville          15:10.00   15:21.02    8   
  3 Jooste, Thanri               Westfield/Mo        15:20.00   15:33.65    6   
  4 Palmer, Tory                 Pittsville          14:02.00   15:41.27    5   
  5 Tibbits, Kayley              Westfield/Mo        14:45.00   15:49.34    4   
  6 Steebs, Kayla                Wittenberg-B        15:10.00   15:57.18    3   
  7 Bourke, Theresa              Marathon            16:20.00   17:37.06    2   
 
Girls 60 Yard Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Geisler, Courtney            Rib Lake               16.23       9.76q  1 
  1 Stanek, Allyson              Marathon               10.61       9.76q  1 
  3 Krogman, Amy                 Marshfield             10.03      10.12q  6 
  4 Claussen, Makaela            Wittenberg-B           11.80      10.36q  6 
  5 Carolfi, Kelly               Marshfield             10.50      10.42q  3 
  6 Kolstad, Kayla               Spencer                10.90      10.45q  1 
  7 Bowers, Shelby               Wittenberg-B           11.80      10.57q  5 
  8 Stroetz, Carrie              Stratford              10.50      10.62q  2 
  9 Blair, Tessa                 Marathon               11.90      10.84   4 
 10 Lang, Katy                   Marathon               11.27      11.09   6 
 11 Novak, Mikaila               New Lisbon                        11.33   4 
 12 Swanson, Gabrielle           Auburndale             14.00      11.52   3 
 13 Pumper, Lizzie               Auburndale             14.00      11.65   2 
 14 Rosenbush, Lancey            Spencer                11.00      12.02   3 
 15 Brookhart, Ashley            Pittsville             11.20      13.11   5 
 16 Weise, Heather               Rib Lake               16.74      14.32   6 
 17 Kippenhan, Amanda            New Lisbon                        16.16   3 
 -- Coffren, Kelsey              Marshfield             10.05         NT   5 
 
Girls 60 Yard Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Stanek, Allyson              Marathon                9.76       9.78   2  10   
  2 Geisler, Courtney            Rib Lake                9.76       9.87   2   8   
  3 Stroetz, Carrie              Stratford              10.62      10.34   1   5.50
  3 Krogman, Amy                 Marshfield             10.12      10.34   2   5.50
  5 Carolfi, Kelly               Marshfield             10.42      10.39   1   4   
  6 Bowers, Shelby               Wittenberg-B           10.57      10.59   1   3   
  7 Claussen, Makaela            Wittenberg-B           10.36      12.13   2   2   
  8 Kolstad, Kayla               Spencer                10.45      13.60   1   1   
 
Girls 4x160 Yard Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Marathon                                          1:26.40    1:27.37   4  10   
  2 Tomah                                             1:27.00    1:28.14   4   8   
  3 Auburndale                                        2:30.00    1:29.01   1   6   
  4 Marshfield                                        1:23.75    1:29.16   4   5   
  5 Medford Area                                      1:35.00    1:29.23   3   4   
  6 Pittsville                                        1:37.00    1:30.86   2   3   
  7 Spencer                                           1:28.00    1:31.72   4   2   
  8 New Lisbon                                                   1:34.05   1   1   
  9 Necedah                                           1:39.00    1:35.42   2 
 10 Rib Lake                                          1:40.00    1:37.47   2 
 11 Wittenberg-Birnamwoo                              1:36.00    1:37.66   3 
 12 Stratford                                         1:35.00    1:41.04   3 
 13 Marshfield Orange                                 1:32.00    1:44.02   3 
 
Girls 4x320 Yard Relay (8 Lap Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Marshfield                                        3:15.00    3:10.24   3  10   
  2 Stratford                                         3:15.00    3:13.19   3   8   
  3 Marathon                                          3:25.00    3:30.69   3   6   
  4 Marshfield Orange                                 3:35.00    3:32.56   2   5   
  5 Spencer                                           3:20.00    3:34.68   3   4   
  6 Wittenberg-Birnamwoo                              3:30.00    3:38.58   2   3   
  7 New Lisbon                                                   3:41.16   1   2   
  8 Tomah                                             3:45.00    3:42.24   2   1   
  9 Rib Lake                                          3:50.00    4:20.20   1 
 
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Marathon                                          4:38.00    4:47.55   2  10   
  2 Marshfield                                        4:40.00    4:49.79   2   8   
  3 Wittenberg-Birnamwoo                              5:00.00    5:05.18   1   6   
  4 Stratford                                         4:50.00    5:06.62   2   5   
  5 Tomah                                             5:00.00    5:09.28   1   4   
  6 Marshfield Orange                                 5:25.00    5:23.47   1   3   
  7 Spencer                                           4:40.00    5:48.12   2   2   
  8 Rib Lake                                          5:43.69    5:58.66   1   1   
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wittenberg-Birnamwoo                             11:25.00   11:26.27   10   
  2 Marathon                                         11:30.00   11:30.50    8   
  3 Tomah                                            11:28.00   11:52.18    6   
  4 Marshfield                                       12:21.00   11:56.22    5   
  5 Pittsville                                       11:05.00   12:05.47    4   
  6 Stratford                                        12:00.00   12:23.98    3   
  7 Medford Area                                     12:20.00   12:24.88    2   
  8 Spencer                                          11:55.00   12:35.08    1   
  9 Marshfield Orange                                13:10.00   13:06.75  
 10 Rib Lake                                         13:18.21   14:27.31  
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Richardson, Diamond          Tomah                5-02.00    5-00.00   10   
  2 Bender, Abby                 Stratford            4-04.00    5-00.00    8   
  3 Schultze, Brooke             Stratford                       4-08.00    6   
  4 Hebert, Kyleigh              Spencer                         4-06.00    5   
  5 Vera, Savanah                Wittenberg-B         4-06.00    4-06.00    4   
  6 Ortner, Marissa              Pittsville           4-06.00    4-06.00    3   
  7 Reiche, Rebecca              Marathon             4-06.00    4-04.00    1   
  7 Cousins, Amanda              Marshfield           4-06.00    4-04.00    1   
  9 Balz, Taylor                 Marathon             4-04.00    4-04.00  
 10 Nicks, Jessica               Medford Area         4-02.00    4-04.00  
 10 Sebastian, Mikayla           Marshfield O                    4-04.00  
 10 Geisler, Courtney            Rib Lake             4-06.00    4-04.00  
 -- Kaiser, Natalie              Stratford            4-00.00         NH  
 -- Kolstad, Kayla               Spencer                              NH  
 -- Stanek, Allyson              Marathon             4-02.00         NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Weiler, Hailey               Marshfield           8-00.00    7-06.00   10   
  2 Hilts, Audrey                Marathon             6-06.00    7-00.00    7   
  2 Brandner, Cheyanna           Medford Area         9-00.00    7-00.00    7   
  4 Weis, Nikki                  Marshfield           6-06.00    6-00.00    4.50
  4 Brix, Maria                  Marshfield O                    6-00.00    4.50
 -- Guden, Lindsey               Pittsville           6-00.00         NH  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hebert, Kyleigh              Spencer                        14-06.75   10   
  2 Sutton, Lakisha              Auburndale          15-03.00   14-05.00    8   
  3 Omoba, Bisola                Marshfield          14-06.00   14-02.25    6   
  4 Elsing, Katelynn             Tomah               15-00.00   13-05.75    5   
  5 Geisler, Courtney            Rib Lake            14-04.00   13-04.50    4   
  6 Adank, Rachel                Stratford           12-00.00   13-00.00    3   
  7 Claussen, Makaela            Wittenberg-B        13-05.00   12-06.50    2   
  8 Swanson, Gabrielle           Auburndale          10-00.00   12-06.25    1   
  9 Stascak, Miranda             Pittsville          15-00.00   12-03.75  
 10 Butalla, Ashley              Marathon            12-05.00   12-02.00  
 11 Brookhart, Ashley            Pittsville          14-00.00   11-09.25  
 12 Peters, Sarah                Marshfield O                   11-08.75  
 13 Olson, Hannah                Marathon            13-07.00   11-08.00  
 14 Kestler, Peyton              Rib Lake            14-02.00   11-07.25  
 15 Myrie, Gabriella             Marshfield          14-00.00   11-06.25  
 16 Kacvinsky, Leah              Tomah               13-03.00   11-05.25  
 17 Bump, Karly                  Spencer                        11-00.75  
 18 Good, Zoey                   Tomah               13-00.00   11-00.00  
 19 Greenberg, Stephanie         Stratford           12-00.00   10-05.00  
 20 Pumper, Lizzie               Auburndale          12-00.00    9-11.25  
 21 Schneider, Amber             Stratford           14-06.00    9-09.25  
 22 Stewart, Saydi               Spencer                         9-07.75  
 23 Weise, Heather               Rib Lake            10-04.00    8-08.50  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Elsing, Katelynn             Tomah               32-00.00   30-11.25   10   
  2 Wormuth, Kendal              Wittenberg-B        28-00.00   30-06.25    8   
  3 Hebert, Kyleigh              Spencer                        30-04.75    6   
  4 Larsen, Kate                 Marathon            30-00.00   29-09.25    5   
  5 Resch, Taylor                Wittenberg-B        27-06.00   29-00.50    4   
  6 Yao, Annie                   Marshfield O                   28-05.00    3   
  7 Steines, Emma                Auburndale          28-05.00   28-04.00    2   
  8 Krogman, Amy                 Marshfield          28-06.00   28-03.75    1   
  9 Reigel, Alison               Marshfield O                   26-02.25  
 10 Schneider, Amber             Stratford           30-00.00   26-02.00  
 11 Bump, Karly                  Spencer                        25-08.50  
 12 Akin, Chelsea                Marshfield O                   25-02.50  
 13 Coburn, Erica                Rib Lake                       23-08.00  
 14 Specht, Erin                 Stratford           26-00.00   23-07.00  
 15 Szoke, Timea                 Wittenberg-B        24-06.00   22-09.00  
 -- Conrad, Kerra                Pittsville                           ND  
 -- Matter, Tara                 Spencer                              ND  
 -- Palmer, Tory                 Pittsville          29-00.00         ND  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brickner, Melanie            Marathon            34-00.00   36-04.50   10   
  2 Hebert, Marcie               Spencer                        32-00.00    8   
  3 Lemanski, Olivia             Marathon            29-01.00   30-04.50    6   
  4 Grzesiak, Taylor             Marathon            30-03.00   29-08.00    5   
  5 Vera, Savanah                Wittenberg-B        30-00.00   28-09.00    4   
  6 Forrest, Miranda             Marshfield          30-00.00   28-03.50    3   
  7 Nofsinger, Alicia            Tomah               30-00.00   28-02.00    2   
  8 Brost, Ashley                Medford Area        27-02.00   27-11.50    1   
  9 May, Melissa                 Marshfield          28-00.00   27-08.00  
 10 Korslin, Aubrey              Pittsville          27-00.00   27-01.50  
 11 Arnes, Tracy                 Stratford           30-00.00   26-11.00  
 12 Gilbert, Courtney            Tomah               26-02.00   26-08.00  
 13 Strupp, Sarah                Spencer                        25-03.00  
 14 Ougayour, Yasmeena           Marshfield          26-00.00   25-02.00  
 15 Meek, Kaleigh                Marshfield O                   25-00.00  
 16 Bell, Jaysa                  Stratford           26-00.00   24-11.00  
 17 Blakey, Callie               Granton             25-00.00   24-10.00  
 18 Wilson, Morgan               Medford Area                   24-08.00  
 19 Thums, Morgan                Rib Lake            24-01.00   24-06.50  
 19 Geiger, Myranda              Medford Area        25-08.00   24-06.50  
 21 Schreiner, Alli              Medford Area        25-00.00   24-04.00  
 22 Geisler, Samantha            Rib Lake            24-10.00   24-01.50  
 23 Bergeon, Josie               Wittenberg-B        24-06.00   23-11.00  
 23 Brossow, Darcy               Rib Lake            23-11.00   23-11.00  
 25 Arthur, Kiki                 Tomah               22-00.00   22-07.50  
 25 Gregar, Hope                 New Lisbon          25-03.00   22-07.50  
 27 Reetz, Christa               Westfield/Mo        15-00.00   21-10.50  
 28 Bernklau, Paige              Medford Area                   21-07.50  
 29 Seitz, Emily                 Marshfield O                   20-08.50  
 30 Sonnenberg, Dana             Westfield/Mo        16-00.00   20-01.50  
 31 Wucherpfennig, Andrea        Granton             22-00.00   19-09.00  
 32 West, Beth                   Granton             22-00.00   19-00.50  
 33 Hirt, Kelli                  Medford Area                   18-08.50  
 34 Hildebrandt, Alexis          Marshfield O                   18-05.50  
 35 Woggon, Allison              New Lisbon          22-00.00   18-04.50  
 36 DeBruyne, Jessica            Medford Area                   18-01.00  
 37 Neuendank, Jenifer           Spencer                        16-03.00  
 38 Hippmair, Lena               Pittsville                     13-07.00  
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Marshfield                 108.50     2) Marathon                  104   
    3) Wittenberg-Birnamwoo        94        4) Tomah                      65   
    5) Stratford                   48.50     6) Spencer                    39   
    7) Auburndale                  34.50     8) Westfield/Montello         30   
    9) Pittsville                  23       10) Marshfield Orange          19.50
   10) Medford Area                19.50    12) Rib Lake                   15   
   13) New Lisbon                  10.50    14) Necedah                     5