Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/21/2014 02:51 PM
                      2014 Badger State Games - 6/21/2014                      
                   Veterans Memorial Stadium, UW - La Crosse                   
                                 La Crosse, WI                                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 11-12 80 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Thompson, Abby            11 Unattached               16.31  
  2 Levendoski, Amber         11 Unattached               21.46  
 
Event 2  Men 11-12 80 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Woyak, Kordell            12 Unattached               16.87  
  2 Cherney, Chase            12 Unattached               17.88  
  3 Schreier, Andrew          12 Unattached               22.36  
 
Event 2  Men 70-74 80 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Woehrle, William,jr       71 Unattached               19.78  
 
Event 3  Women 13-14 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brockman, Caitlyn         14 Unattached               20.64  
  2 Brooke, Walling           14 Unattached               21.32  
 
Event 3  Women 15-16 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sprain, Ashley            16 Unattached               16.82  
  2 Marcon, Lexie             15 Unattached               17.72  
  3 Hiller, Caitlyn           15 Unattached               18.19  
  4 Markworth, Erin           15 Unattached               18.22  
 
Event 4  Men 15-16 110 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lautenschlager, Jacob     15 Unattached               16.19  
 
Event 4  Men 17-18 110 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Griest, Garrison          18 Unattached               16.28  
 
Event 4  Men 19-29 110 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sweeney, Daniel           19 Unattached               17.78  
 
Event 4  Men 30-34 110 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Owen, Ryan                34 Unattached               17.23  
 
Event 5  Women 8&U 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Weyenberg, Madison         8 Unattached               17.52   5 
  2 Panich, Alayna             8 Unattached               17.96   5 
  3 Drier, Claire              7 Unattached               19.08   5 
  4 Fried, Sierra              7 Unattached               19.09   5 
  5 Butt, Ava                  8 Unattached               19.79   5 
  6 Arndt, Ava                 8 Unattached               19.84   5 
  7 Meeter, Maddie             8 Unattached               20.20   4 
  8 Wynos, Sasha               7 Unattached               20.24   5 
  9 Caspers, Grace             7 Unattached               20.56   5 
 10 Weyenberg, Sydney          7 Unattached               20.93   5 
 11 Levendoski, Jade           8 Unattached               22.41   5 
 
Event 5  Women 9-10 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jarrett, Lauren            9 Unattached               15.77   3 
  2 White, Andrea             10 Unattached               16.27   4 
  3 Tallier, Gracie            9 Unattached               16.60   4 
  4 Kratt, Madison            10 Unattached               16.82   3 
  5 Duffy, Anya                9 Unattached               16.90   4 
  6 Cherney, Cate              9 Unattached               17.82   4 
 
Event 5  Women 11-12 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thompson, Abby            11 Unattached               14.89   3 
  2 Thom, Mackenzie           12 Unattached               14.99   3 
  3 Rudrud, Maria             12 Unattached               15.25   3 
  4 Stafslien, Mari           11 Unattached               16.85   3 
 
Event 5  Women 13-14 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Squier, Sydney            13 Unattached               13.96   2 
  2 Buchli, Kayli             14 Unattached               14.18   2 
  3 Hansen, Sierra            14 Unattached               14.33   2 
  4 Brockman, Caitlyn         14 Unattached               14.64   2 
  5 Trapp, Greta              13 Unattached               14.91   3 
  6 Stafslien, Abbie          14 Unattached               15.01   2 
  7 Klein, Anastasia          13 Unattached               15.25   2 
  8 Jarrett, Janelle          13 Unattached               16.36   2 
 
Event 5  Women 15-16 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sprain, Ashley            16 Unattached               13.76  
  2 Chapes, Victoria          15 Unattached               13.92  
  3 Melchor, Stephanie        16 Unattached               14.67  
 
Event 5  Women 17-18 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Engler, Alexis            17 Unattached               13.49  
  2 Squier, Kaitlin           17 Unattached               13.54  
 
Event 5  Women 19-29 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moon, Eryn                22 Unattached               13.55  
 
Event 5  Women 30-34 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mcintyre, Inga            34 Unattached               13.26  
 
Event 5  Women 45-49 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarrett, Emily            47 Unattached               15.63  
 
Event 6  Men 8&U 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jarrett, Matthew           8 Unattached               17.27   7 
  2 Meeter, Joe                6 Unattached               18.36   7 
  3 Wait, Fischer              7 Unattached               18.41   7 
  4 Trohkimoinen, Isaac        8 Unattached               18.77   7 
  5 Steltenpohl, Gage          8 Unattached               21.26   7 
  6 Wayak, Marshall            5 Unattached               21.86   7 
 
Event 6  Men 9-10 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Haack, Tony               10 Unattached               15.21   6 
  2 Kowalski, Cody            10 Unattached               15.29   6 
  3 Fuselier, Brady            9 Unattached               15.71   7 
  4 Servais, Quinn            10 Unattached               15.85   6 
  5 Moder, Parker              9 Unattached               15.87   6 
  6 Schreier, Joey            10 Unattached               16.22   6 
  7 Steinmetz, Jonah          10 Unattached               16.41   6 
  8 Bentzen, Zackary          10 Unattached               16.54   6 
  9 Riemer, Dylan              9 Unattached               17.42   6 
 
Event 6  Men 11-12 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Schwartzman, Ashton       11 Unattached               14.70   5 
  2 Adlington, Liam           11 Unattached               14.89   5 
  3 Kline, Henry              11 Unattached               15.42   5 
  4 Peterson, Landon          11 Unattached               15.58   5 
  5 Daye, Aaron               12 Unattached               16.47   5 
  6 Schreier, Andrew          12 Unattached               20.81   5 
 
Event 6  Men 13-14 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jarrett, Marcus           14 Unattached               13.44   4 
  2 La Puma, Anthony          13 Unattached               13.86   4 
  3 Joly, Brandon             13 Unattached               14.09   4 
  4 Millard, Derek            14 Unattached               14.35   4 
  5 Lucas, John               14 Unattached               14.89   4 
  6 Daye, Jordan              13 Unattached               15.24   4 
 
Event 6  Men 15-16 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Scott, Jasiah             15 Unattached               12.23   3 
  2 Stafslien, Derek          16 Unattached               12.67   3 
  3 Greene, Kylor             15 Unattached               13.09   3 
  4 Nelson, Shane             15 Unattached               13.44   3 
  5 Schroeder, Logan          16 Unattached               14.66   3 
 
Event 6  Men 17-18 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bryant, Deshawn           17 Unattached               11.82   3 
  2 Bartels, Matthew          18 Unattached               11.86   3 
  3 Sweeney, Nate             17 Unattached               12.10   3 
  4 Thorsen, Andrew           17 Unattached               12.30   3 
  5 Wysong, Nick              18 Unattached               12.54   3 
 
Event 6  Men 19-29 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ricci, Travis             24 Unattached               11.95   2 
  2 Meagher, Dj               20 Unattached               12.42   2 
  3 Sweeney, Daniel           19 Unattached               12.69   4 
  4 Taylor, Solomon           24 Unattached               13.86   2 
 
Event 6  Men 30-34 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Tutskey, Danny            34 Unattached               11.46   2 
 
Event 6  Men 40-44 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Beale, Garrick            44 Unattached               12.58   2 
  2 Schraith, Dan             41 Unattached               12.90   2 
  3 Zenda, Jason              41 Unattached               14.43   2 
 
Event 6  Men 45-49 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Puma, Sal                 47 Unattached               16.84   2 
 
Event 6  Men 50-54 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Frerks, Jeffery           52 Unattached               13.06   2 
  2 Meyer, Bryan              54 Unattached               14.45   2 
 
Event 6  Men 55-59 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moriearty, Ron            56 Unattached               13.35  
  2 Schroeder, George         57 Unattached               13.78  
 
Event 6  Men 60-64 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ripp, Marvin              64 Unattached               17.73  
 
Event 6  Men 65-69 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Riewer, Peter             65 Unattached               15.31  
  2 Miller, Greg              67 Unattached               15.71  
 
Event 6  Men 75-79 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Konetzke, Thomas          75 Unattached               15.97  
  2 Malik, Gunter             75 Unattached               19.22  
 
Event 7  Women 9-10 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Leszczynski, Sydney       10 Unattached             6:29.24  
  2 Kratt, Madison            10 Unattached             7:10.84  
 
Event 7  Women 11-12 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Eckhardt, Kacy            11 Unattached             7:01.84  
 
Event 7  Women 13-14 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ballard, Kerigann         13 Unattached             5:50.70  
 
Event 8  Men 9-10 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lawrence, Zavier           9 Unattached             6:19.00  
 
Event 8  Men 11-12 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Jesse              12 Unattached             5:29.75  
 
Event 8  Men 13-14 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarrett, Marcus           14 Unattached             4:57.63  
  2 Boyce, Hayden             14 Unattached             5:34.68  
 
Event 8  Men 15-16 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Boyce, Riley              16 Unattached             4:33.32  
  2 Geissinger, John          16 Unattached             4:57.32  
  3 Erck, Nate                15 Unattached             5:28.54  
 
Event 8  Men 19-29 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rudie, Cody               22 Unattached             4:36.67  
 
Event 8  Men 40-44 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Zenda, Jason              41 Unattached             6:24.61  
 
Event 8  Men 45-49 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bourgeois, David          49 Unattached             5:53.04  
 
Event 8  Men 70-74 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Woehrle, William,jr       71 Unattached             7:41.13  
 
Event 9  Women 8&U 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Caspers, Julianna          7 Unattached             1:28.27   3 
  2 Gunderson, Bryn            8 Unattached             1:34.20   3 
  3 Fried, Sierra              7 Unattached             1:37.99   3 
  4 Caspers, Grace             7 Unattached             1:40.22   3 
 
Event 9  Women 9-10 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ornburg, Inga             10 Unattached             1:11.12   2 
  2 Queoff, Elisabeth         10 Unattached             1:20.02   2 
  3 Christensen, Katie         9 Unattached             1:21.34   2 
  4 Woyak, Madylyn             9 Unattached             1:24.32   2 
  5 Cherney, Cate              9 Unattached             1:30.33   2 
  6 Trapp, Ingrid             10 Unattached             1:30.72   2 
  7 Huebner, Denali            9 Unattached             1:31.16   2 
  8 Carranza, Santanna         9 Unattached             1:35.25   2 
 
Event 9  Women 11-12 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Abby            11 Unattached             1:10.63  
  2 Poelma, Julia             11 Unattached             1:19.43  
 
Event 9  Women 13-14 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ballard, Kerigann         13 Unattached             1:07.28  
  2 Trapp, Greta              13 Unattached             1:08.88  
 
Event 9  Women 15-16 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Melchor, Stephanie        16 Unattached             1:08.30  
  2 Hiller, Caitlyn           15 Unattached             1:11.45  
 
Event 9  Women 17-18 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Duff, Sarah               17 Unattached             1:02.97  
  2 Squier, Kaitlin           17 Unattached             1:06.46  
 
Event 10  Men 8&U 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarrett, Matthew           8 Unattached             1:24.67  
  2 Poelma, Aaron              8 Unattached             1:27.31  
  3 Wait, Fischer              7 Unattached             1:31.13  
 
Event 10  Men 9-10 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gosz, Hunter              10 Unattached             1:15.96   1 
  2 Fuselier, Brady            9 Unattached             1:19.06   4 
  3 Riemer, Dylan              9 Unattached             1:22.38   1 
 
Event 10  Men 11-12 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Jesse              12 Unattached             1:13.79   4 
  2 Cherney, Chase            12 Unattached             1:19.22   4 
 
Event 10  Men 13-14 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Blomberg, Jack            14 Unattached             1:02.07   3 
  2 Schwartzman, Hayden       13 Unattached             1:04.14   4 
  3 Schraith, Tarek           13 Unattached             1:06.31   4 
  4 Francisco, Corbin         13 Unattached             1:12.34   4 
 
Event 10  Men 17-18 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Griest, Garrison          18 Unattached               55.41   3 
  2 Wysong, Nick              18 Unattached               59.13   3 
 
Event 10  Men 19-29 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Morrison, Cody            25 Unattached               50.22   2 
  2 Jurewicz, Brad            21 Unattached               53.86   2 
  3 Kaashagen, Johan          27 Unattached               55.73   2 
 
Event 10  Men 35-39 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Haack, Peter              39 Unattached               54.16   2 
 
Event 10  Men 40-44 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Zenda, Jason              41 Unattached             1:14.74   2 
 
Event 10  Men 45-49 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bourgeois, David          49 Unattached             1:10.01   2 
  2 Puma, Sal                 47 Unattached             1:16.48   2 
 
Event 10  Men 65-69 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Miller, Greg              67 Unattached             1:17.21  
  2 Brooks, Terrance          66 Unattached             1:24.85  
 
Event 10  Men 70-74 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Grosh, Ron                71 Unattached             1:30.47  
 
Event 14  Men 13-14 200 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 La Puma, Anthony          13 Unattached               32.37  
  2 Irwin, Cody               13 Unattached               33.83  
 
Event 16  Men 70-74 300 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Woehrle, William,jr       71 Unattached             1:14.57  
 
Event 17  Women 13-14 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brockman, Caitlyn         14 Unattached             1:27.53  
 
Event 18  Men 17-18 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Finco, Noah               18 Unattached             1:02.57  
 
Event 18  Men 19-29 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kessenich, Patrick        22 Unattached             1:00.38  
 
Event 19  Women 8&U 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 9-10 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 11-12 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 13-14 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 15-16 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 17-18 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 19-29 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 30-34 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 35-39 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 40-44 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 45-49 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 50-54 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 55-59 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 60-64 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 65-69 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 70-74 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 75-79 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 19  Women 80+ 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'D'                                     1:01.60  
     1) Chapes, Victoria 15             2) Moon, Eryn 22                  
     3) Moon, Emily 13                  4) Poelma, Julia 11               
  2 Unattached  'B'                                     1:13.42  
     1) Huebner, Denali 9               2) Schraith, Taya 9               
     3) Carranza, Santanna 9            4) Christensen, Katie 9           
  3 Unattached  'A'                                     1:16.05  
     1) Levendoski, Kristal 6           2) Levendoski, Jade 8             
     3) June, Anah 12                   4) Brooke, Walling 14             
  4 Unattached  'C'                                     1:16.50  
     1) Butt, Ava 8                     2) Woyak, Isybela 8               
     3) Panich, Alayna 8                4) Woyak, Madylyn 9               
 
Event 20  Men 8&U 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 9-10 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 11-12 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 13-14 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 15-16 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 17-18 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 19-29 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 30-34 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 35-39 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 40-44 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 45-49 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 50-54 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 55-59 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 60-64 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 65-69 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 70-74 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 75-79 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 20  Men 80+ 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                       48.39  
  2 Unattached  'B'                                       49.97  
  3 Unattached  'C'                                       50.03  
  4 Unattached  'D'                                     1:04.06  
 
Event 21  Women 8&U 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Panich, Alayna             8 Unattached             3:15.63  
  2 Caspers, Julianna          7 Unattached             3:18.47  
  3 Gosz, Danica               7 Unattached             3:39.74  
  4 Woyak, Isybela             8 Unattached             4:00.88  
 
Event 21  Women 9-10 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wynos, Kari               10 Unattached             3:03.38  
  2 Carranza, Santanna         9 Unattached             3:36.49  
 
Event 21  Women 11-12 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 June, Anah                12 Unattached             3:14.34  
  2 Poelma, Julia             11 Unattached             3:26.48  
  3 Eckhardt, Kacy            11 Unattached             3:29.21  
 
Event 21  Women 13-14 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ballard, Kerigann         13 Unattached             2:40.30  
  2 Squier, Sydney            13 Unattached             2:42.84  
 
Event 22  Men 8&U 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jarrett, Matthew           8 Unattached             3:15.66   2 
  2 Poelma, Aaron              8 Unattached             3:29.73   2 
  3 Woyak, Marshel             5 Unattached             4:49.36   2 
 
Event 22  Men 9-10 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gosz, Hunter              10 Unattached             2:49.15   2 
  2 Lawrence, Zavier           9 Unattached             3:11.72   2 
 
Event 22  Men 11-12 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Woyak, Kordell            12 Unattached             2:47.76   2 
  2 Jarrett, Nathan           11 Unattached             3:06.81   2 
 
Event 22  Men 13-14 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jarrett, Marcus           14 Unattached             2:22.59   2 
  2 Boyce, Hayden             14 Unattached             2:43.32   2 
 
Event 22  Men 15-16 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Boyce, Riley              16 Unattached             2:15.47   2 
 
Event 22  Men 17-18 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Reynolds, Blake           18 Unattached             2:03.59  
  2 Timm, Paul                17 Unattached             2:11.88  
 
Event 22  Men 19-29 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rudie, Cody               22 Unattached             2:09.89  
 
Event 22  Men 45-49 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bourgeois, David          49 Unattached             3:00.78  
 
Event 22  Men 55-59 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wagner, Steve             56 Unattached             2:53.32  
 
Event 22  Men 60-64 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ripp, Marvin              64 Unattached             4:03.40  
 
Event 23  Women 8&U 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Drier, Claire              7 Unattached               41.33   3 
  2 Arndt, Ava                 8 Unattached               41.73   2 
  3 Wynos, Sasha               7 Unattached               46.50   3 
 
Event 23  Women 9-10 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ornburg, Inga             10 Unattached               31.60   3 
  2 White, Andrea             10 Unattached               33.87   3 
  3 Leszczynski, Sydney       10 Unattached               34.05   3 
  4 Duffy, Anya                9 Unattached               35.06   3 
  5 Tallier, Gracie            9 Unattached               35.88   3 
  6 Jarrett, Lauren            9 Unattached               36.04   3 
  7 Trapp, Ingrid             10 Unattached               40.35   3 
 
Event 23  Women 11-12 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thom, Mackenzie           12 Unattached               30.50   2 
 
Event 23  Women 13-14 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Buchli, Kayli             14 Unattached               28.73   2 
  2 Brockman, Caitlyn         14 Unattached               30.17   2 
  3 Trapp, Greta              13 Unattached               30.35   2 
 
Event 23  Women 15-16 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Melchor, Stephanie        16 Unattached               27.85  
  2 Chapes, Victoria          15 Unattached               28.33  
  3 Hiller, Caitlyn           15 Unattached               31.12  
 
Event 23  Women 17-18 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Engler, Alexis            17 Unattached               26.93  
  2 Duff, Sarah               17 Unattached               27.78  
  3 Schreier, Betsy           17 Unattached               28.19  
 
Event 23  Women 30-34 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mcintyre, Inga            34 Unattached               27.25  
 
Event 23  Women 45-49 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarrett, Emily            47 Unattached               32.16  
 
Event 24  Men 8&U 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Trohkimoinen, Isaac        8 Unattached               41.29   7 
  2 Wait, Fischer              7 Unattached               42.05   7 
  3 Steltenpohl, Gage          8 Unattached               45.94   7 
 
Event 24  Men 9-10 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kowalski, Cody            10 Unattached               32.40   6 
  2 Moder, Parker              9 Unattached               33.19   6 
  3 Haack, Tony               10 Unattached               33.20   6 
  4 Schreier, Joey            10 Unattached               34.49   6 
  5 Bentzen, Zackary          10 Unattached               34.58   6 
  6 Steinmetz, Jonah          10 Unattached               35.12   6 
  7 Riemer, Dylan              9 Unattached               38.47   6 
 
Event 24  Men 11-12 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Schwartzman, Ashton       11 Unattached               30.73   6 
  2 Adlington, Liam           11 Unattached               31.72   5 
  3 Daye, Aaron               12 Unattached               35.52   5 
 
Event 24  Men 13-14 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 La Puma, Anthony          13 Unattached               28.69   5 
  2 Irwin, Cody               13 Unattached               31.08   5 
  3 Daye, Jordan              13 Unattached               32.51   5 
 
Event 24  Men 15-16 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Scott, Jasiah             15 Unattached               25.66   4 
  2 Greene, Kylor             15 Unattached               26.44   4 
  3 Leder, Brendan            15 Unattached               26.96   4 
  4 Shuman, Ben               15 Unattached               27.50   4 
  5 Nelson, Shane             15 Unattached               27.75   4 
  6 Schroeder, Logan          16 Unattached               31.39   4 
 
Event 24  Men 17-18 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bryant, Deshawn           17 Unattached               24.48   3 
  2 Koopmans, P.J.            17 Unattached               24.85   3 
  3 Finco, Noah               18 Unattached               25.15   3 
  4 Sweeney, Nate             17 Unattached               25.17   3 
  5 Thorsen, Andrew           17 Unattached               25.85   3 
  6 Wysong, Nick              18 Unattached               26.28   3 
 
Event 24  Men 19-29 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kessenich, Patrick        22 Unattached               23.09   2 
  2 Morrison, Cody            25 Unattached               23.23   2 
  3 Ricci, Travis             24 Unattached               25.33   2 
  4 Jurewicz, Brad            21 Unattached               25.35   2 
  5 Kaashagen, Johan          27 Unattached               25.43   2 
  6 Taylor, Solomon           24 Unattached               29.53   2 
 
Event 24  Men 35-39 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Haack, Peter              39 Unattached               24.65   2 
 
Event 24  Men 40-44 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schraith, Dan             41 Unattached               25.57  
  2 Zenda, Jason              41 Unattached               31.86  
 
Event 24  Men 50-54 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Meyer, Bryan              54 Unattached               29.45  
 
Event 24  Men 55-59 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moriearty, Ron            56 Unattached               27.06  
  2 Schroeder, George         57 Unattached               27.47  
 
Event 24  Men 65-69 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Miller, Greg              67 Unattached               31.62  
 
Event 24  Men 75-79 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Malik, Gunter             75 Unattached               42.75  
 
Event 26  Men 13-14 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schwartzman, Hayden       13 Unattached            12:18.65  
  2 Francisco, Corbin         13 Unattached            13:02.61  
 
Event 26  Men 45-49 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bourgeois, David          49 Unattached            12:55.52  
 
Event 28  Men 8&U 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 9-10 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 11-12 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 13-14 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 15-16 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 17-18 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 19-29 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 30-34 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 35-39 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 40-44 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 45-49 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 50-54 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 55-59 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 60-64 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 65-69 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 70-74 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 75-79 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 28  Men 80+ 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Unattached  'A'                                     3:41.53  
     1) Morrison, Cody 25               2) Jurewicz, Brad 21              
     3) Rudie, Cody 22                  4) Kessenich, Patrick 22          
  1 Unattached  'B'                                     3:54.14  
     1) Finco, Noah 18                  2) Griest, Garrison 18            
     3) Timm, Paul 17                   4) Wysong, Nick 18                
 
Event 29  Women 9-10 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Queoff, Elisabeth         10 Unattached             3-06.00      1.06m 
  2 Kratt, Madison            10 Unattached             3-04.00      1.01m 
  3 Leszczynski, Sydney       10 Unattached             3-02.00      0.96m 
 
Event 29  Women 11-12 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Rudrud, Maria             12 Unattached             4-00.00      1.21m 
  2 Levendoski, Amber         11 Unattached             3-00.00      0.91m 
 
Event 29  Women 13-14 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Brooke, Walling           14 Unattached             4-06.00      1.37m 
  2 Jarrett, Janelle          13 Unattached             3-08.00      1.11m 
 
Event 29  Women 17-18 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Lieffort, Heidi           18 Unattached             4-04.00      1.32m 
 
Event 29  Women 45-49 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Jarrett, Emily            47 Unattached             3-10.00      1.16m 
 
Event 30  Men 9-10 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Servais, Quinn            10 Unattached             3-08.00      1.11m 
  2 Moder, Parker              9 Unattached             3-02.00      0.96m 
 
Event 30  Men 11-12 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mclaughlin, Logan         12 Unattached             4-02.00      1.27m 
  2 Peterson, Landon          11 Unattached             4-00.00      1.21m 
  3 Jarrett, Nathan           11 Unattached             4-00.00      1.21m 
 
Event 30  Men 15-16 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Lautenschlager, Jacob     15 Unattached             5-10.00      1.77m 
  2 Shuman, Ben               15 Unattached             5-06.00      1.67m 
  3 Leder, Brendan            15 Unattached             5-00.00      1.52m 
 
Event 30  Men 17-18 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Komarek, Troy             17 Unattached             5-08.00      1.72m 
 -- Engler, Dkota             18 Unattached                  NH            
 -- Queoff, Steven            18 Unattached                  NH            
 
Event 30  Men 55-59 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mclaughlin, Kevin         57 Unattached             4-08.00      1.42m 
 
Event 31  Women 13-14 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Klein, Anastasia          13 Unattached             7-06.00      2.28m 
 
Event 31  Women 15-16 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Wilbur, Linse             15 Unattached             9-06.00      2.89m 
  2 Olson, Sarah              16 Unattached             8-00.00      2.43m 
 
Event 31  Women 17-18 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Lieffort, Heidi           18 Unattached             9-00.00      2.74m 
  2 Miller, Maysea            18 Unattached             8-00.00      2.43m 
 
Event 31  Women 19-29 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Moon, Eryn                22 Unattached             8-00.00      2.43m 
 
Event 32  Men 13-14 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Lucas, John               14 Unattached             7-06.00      2.28m 
 
Event 32  Men 15-16 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Geissinger, John          16 Unattached             8-06.00      2.59m 
 -- Lock, Issac               15 Unattached                  NH            
 
Event 32  Men 17-18 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hansen, Thomas            17 Unattached            10-06.00      3.20m 
  2 Engler, Dkota             18 Unattached            10-06.00      3.20m 
 -- Peeters, Colton           17 Unattached                  NH            
 
Event 32  Men 19-29 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Yocum, Dalton             20 Unattached            12-00.00      3.65m 
  2 Arendsee, Calvin          25 Unattached            12-00.00      3.65m 
 -- Nolden, Parker            21 Unattached                  NH            
 
Event 32  Men 50-54 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Moon, Rob                 52 Unattached             7-06.00      2.28m 
 
Event 32  Men 55-59 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Arendsee, Glen            55 Unattached            11-06.00      3.50m 
 
Event 33  Women 8&U Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Weyenberg, Madison         8 Unattached             9-04.00      2.84m 
  2 Wynos, Sasha               7 Unattached             8-02.50      2.50m 
  3 Meeter, Maddie             8 Unattached             8-01.50      2.47m 
  4 Drier, Claire              7 Unattached             7-10.00      2.38m 
  5 Fried, Sierra              7 Unattached             7-07.50      2.32m 
  6 Butt, Ava                  8 Unattached             7-05.50      2.27m 
  7 Caspers, Grace             7 Unattached             7-00.00      2.13m 
  8 Caspers, Julianna          7 Unattached             6-10.00      2.08m 
  8 Woyak, Isybela             8 Unattached             6-10.00      2.08m 
 10 Gosz, Danica               7 Unattached             6-09.00      2.05m 
 11 Gunderson, Bryn            8 Unattached             6-00.00      1.82m 
 12 Levendoski, Kristal        6 Unattached             5-03.00      1.60m 
 13 Weyenberg, Sydney          7 Unattached             4-08.50      1.43m 
 14 Levendoski, Jade           8 Unattached             3-06.50      1.07m 
 -- Arndt, Ava                 8 Unattached                FOUL            
 
Event 33  Women 9-10 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Jarrett, Lauren            9 Unattached            11-06.00      3.50m 
  2 White, Andrea             10 Unattached            10-07.50      3.23m 
  3 Duffy, Anya                9 Unattached            10-05.00      3.17m 
  4 Queoff, Elisabeth         10 Unattached            10-01.50      3.08m 
  5 Tallier, Gracie            9 Unattached             9-04.50      2.85m 
  6 Cherney, Cate              9 Unattached             9-03.00      2.81m 
  7 Woyak, Madylyn             9 Unattached             8-10.00      2.69m 
  8 Huebner, Denali            9 Unattached             7-00.00      2.13m 
 -- Mager, Sophia             10 Unattached                FOUL            
 
Event 33  Women 11-12 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Gasper, Julia             12 Unattached            13-07.00      4.14m 
  2 Thom, Mackenzie           12 Unattached            13-02.50      4.02m 
  3 Poelma, Julia             11 Unattached             9-04.50      2.85m 
 
Event 33  Women 13-14 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hansen, Sierra            14 Unattached            13-04.50      4.07m 
  2 Buchli, Kayli             14 Unattached            13-03.50      4.05m 
  3 Brooke, Walling           14 Unattached            12-04.50      3.77m 
 
Event 33  Women 15-16 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hawkins, Cheyenne         15 Unattached            15-01.00      4.59m 
  2 Melchor, Stephanie        16 Unattached            14-03.50      4.35m 
  3 Hiller, Caitlyn           15 Unattached            12-10.50      3.92m 
 
Event 33  Women 17-18 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schreier, Betsy           17 Unattached            15-07.00      4.74m 
  2 Engler, Alexis            17 Unattached            15-06.50      4.73m 
  3 Squier, Kaitlin           17 Unattached            14-07.50      4.45m 
 
Event 33  Women 45-49 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Jarrett, Emily            47 Unattached            12-10.50      3.92m 
 
Event 34  Men 8&U Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Meeter, Joe                6 Unattached             7-06.00      2.28m 
  2 Woyak, Marshel             5 Unattached             7-03.00      2.20m 
  3 Steltenpohl, Gage          8 Unattached             6-11.50      2.12m 
  4 Trohkimoinen, Isaac        8 Unattached             5-08.00      1.72m 
 
Event 34  Men 9-10 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Fuselier, Brady            9 Unattached            11-06.00      3.50m 
  2 Servais, Quinn            10 Unattached            11-03.50      3.44m 
  3 Lawrence, Zavier           9 Unattached             9-06.00      2.89m 
  4 Steinmetz, Jonah          10 Unattached             9-03.00      2.81m 
 
Event 34  Men 11-12 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Jarrett, Nathan           11 Unattached            13-03.50      4.05m 
  2 Adlington, Liam           11 Unattached            12-10.00      3.91m 
  3 Peterson, Landon          11 Unattached            12-02.50      3.72m 
  4 Schwartzman, Ashton       11 Unattached            11-11.00      3.63m 
  5 Woyak, Kordell            12 Unattached            11-00.00      3.35m 
  5 Daye, Aaron               12 Unattached            11-00.00      3.35m 
 
Event 34  Men 13-14 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Jarrett, Marcus           14 Unattached            17-08.50      5.39m 
  2 Joly, Brandon             13 Unattached            14-06.50      4.43m 
  3 Daye, Jordan              13 Unattached            11-08.00      3.55m 
  4 Francisco, Corbin         13 Unattached            10-08.00      3.25m 
 
Event 34  Men 15-16 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Leder, Brendan            15 Unattached            17-04.00      5.28m 
  2 Greene, Kylor             15 Unattached            17-00.50      5.19m 
 
Event 34  Men 17-18 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Wysong, Nick              18 Unattached            16-05.50      5.01m 
 
Event 34  Men 19-29 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sweeney, Daniel           19 Unattached            18-08.50      5.70m 
 
Event 34  Men 50-54 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Meyer, Bryan              54 Unattached            13-00.50      3.97m 
 
Event 34  Men 55-59 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schroeder, George         57 Unattached            12-11.50      3.94m 
 
Event 34  Men 60-64 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Morgan, Keevan            64 Unattached            12-03.50      3.74m 
  2 Ripp, Marvin              64 Unattached            10-04.50      3.16m 
 
Event 34  Men 75-79 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Malik, Gunter             75 Unattached             8-09.00      2.66m 
 
Event 35  Women 11-12 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Gasper, Julia             12 Unattached            29-03.50      8.92m 
 
Event 35  Women 13-14 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Kline, Charlotte          13 Unattached            29-04.25      8.94m 
  2 Buchli, Kayli             14 Unattached            28-09.50      8.77m 
 
Event 35  Women 15-16 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hawkins, Cheyenne         15 Unattached            31-05.25      9.58m 
 
Event 35  Women 17-18 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schreier, Betsy           17 Unattached            36-02.50     11.03m 
  2 Engler, Alexis            17 Unattached            32-11.00     10.03m 
  3 Squier, Kaitlin           17 Unattached            32-06.50      9.91m 
 
Event 36  Men 13-14 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Joly, Brandon             13 Unattached            32-07.00      9.93m 
 
Event 36  Men 15-16 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Shuman, Ben               15 Unattached            36-07.00     11.15m 
 
Event 36  Men 17-18 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Queoff, Steven            18 Unattached            38-04.75     11.70m 
  2 Engler, Dkota             18 Unattached            36-06.50     11.13m 
  3 Griest, Garrison          18 Unattached            34-08.50     10.57m 
 
Event 36  Men 19-29 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Smith, Marcus             25 Unattached            43-04.00     13.20m 
 
Event 36  Men 30-34 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Owen, Ryan                34 Unattached            34-00.25     10.36m 
 
Event 36  Men 70-74 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Woehrle, William,jr       71 Unattached            20-04.50      6.21m 
 
Event 37  Women 11-12 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schoeneman, Aubrey        12 Unattached               58-10     17.93m 
  2 Stafslien, Mari           11 Unattached               44-05     13.53m 
 
Event 37  Women 13-14 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Stafslien, Abbie          14 Unattached               81-09     24.91m 
  2 Thompson, Bailey          13 Unattached               52-04     15.95m 
  3 Klein, Anastasia          13 Unattached               34-11     10.64m 
 
Event 37  Women 15-16 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Noennig, Samantha         15 Unattached              139-04     42.46m 
  2 Thompson, Sydney          15 Unattached              106-04     32.41m 
 
Event 37  Women 17-18 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Lieffort, Heidi           18 Unattached              115-07     35.22m 
  2 Manders, Hannah           17 Unattached               94-01     28.67m 
 
Event 37  Women 19-29 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Krzykowski, Amy           24 Unattached              121-06     37.03m 
 
Event 37  Women 45-49 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Heller, Brenda            49 Unattached                8-01      2.46m 
 
Event 37  Women 50-54 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Virden, Kimberly          52 Unattached               76-01     23.19m 
  2 Ducat, Kathy              52 Unattached               44-00     13.41m 
 
Event 37  Women 55-59 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Spurgeon, Mary            59 Unattached               59-06     18.13m 
  2 Steffen, Ann              58 Unattached               56-01     17.09m 
 
Event 38  Men 9-10 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Horvath, Michael          10 Unattached               50-11     15.51m 
  2 Leszczynski, Seth         10 Unattached               37-10     11.53m 
 
Event 38  Men 11-12 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mclaughlin, Logan         12 Unattached               68-07     20.90m 
 
Event 38  Men 13-14 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Millard, Derek            14 Unattached               98-11     30.14m 
  2 Horvath, Patrick          13 Unattached               95-11     29.23m 
  3 Blumer, Evan              13 Unattached               78-04     23.87m 
  4 Queoff, Christopher       13 Unattached               75-03     22.93m 
  5 Edwards, Joshua           14 Unattached               74-05     22.68m 
 
Event 38  Men 15-16 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Quinn, Bailey             16 Unattached              118-10     36.22m 
  2 Heller, Scott             16 Unattached              115-03     35.12m 
  3 Quinn, Hunter             15 Unattached              110-03     33.60m 
  4 Stafslien, Derek          16 Unattached              102-04     31.19m 
 
Event 38  Men 17-18 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Koopmans, P.J.            17 Unattached              149-02     45.46m 
  2 Clark, Hunter             18 Unattached              141-10     43.23m 
  3 Arndt, Caleb              18 Unattached              103-00     31.39m 
 
Event 38  Men 19-29 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Marcy, Peter              20 Unattached              137-11     42.03m 
  2 Sonnenberg, Matt          29 Unattached              103-03     31.47m 
  3 Komarek, Tyler            19 Unattached               88-00     26.82m 
 -- Havard, Grant             22 Unattached                FOUL            
 
Event 38  Men 55-59 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Warner, Mark              58 Unattached              123-00     37.49m 
 
Event 38  Men 60-64 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Gilbert, Fritz            64 Unattached              113-10     34.69m 
 
Event 38  Men 70-74 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schwengel, Gary           74 Unattached              106-02     32.35m 
 
Event 38  Men 75-79 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Konetzke, Thomas          75 Unattached               86-02     26.26m 
  2 Arndt, Dave               75 Unattached               70-02     21.38m 
  3 Malik, Gunter             75 Unattached               60-09     18.51m 
 
Event 39  Women 15-16 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Noennig, Samantha         15 Unattached              117-07     35.83m 
 
Event 39  Women 19-29 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Krzykowski, Amy           24 Unattached              146-06     44.65m 
 
Event 39  Women 50-54 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Virden, Kimberly          52 Unattached               94-11     28.93m 
  2 Ducat, Kathy              52 Unattached               37-03     11.35m 
 
Event 40  Men 19-29 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Havard, Grant             22 Unattached              187-05     57.12m 
  2 Marcy, Peter              20 Unattached              149-00     45.41m 
  3 Sonnenberg, Matt          29 Unattached              135-05     41.27m 
 
Event 40  Men 75-79 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Konetzke, Thomas          75 Unattached               69-09     21.25m 
  2 Arndt, Dave               75 Unattached               66-00     20.11m 
 
Event 41  Women 8&U Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Weyenberg, Madison         8 Unattached            23-03.50      7.09m 
  2 Levendoski, Kristal        6 Unattached               10-05      3.17m 
 
Event 41  Women 11-12 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schoeneman, Aubrey        12 Unattached               44-06     13.56m 
  2 Levendoski, Amber         11 Unattached            42-04.50     12.91m 
 
Event 41  Women 13-14 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thompson, Bailey          13 Unattached            41-05.50     12.63m 
 
Event 41  Women 15-16 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thompson, Sydney          15 Unattached               93-02     28.39m 
 
Event 41  Women 17-18 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Lieffort, Heidi           18 Unattached               85-00     25.90m 
  2 Manders, Hannah           17 Unattached               39-00     11.88m 
 
Event 41  Women 19-29 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Krzykowski, Amy           24 Unattached            61-09.50     18.83m 
 
Event 41  Women 50-54 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Virden, Kimberly          52 Unattached            90-11.50     27.72m 
  2 Ducat, Kathy              52 Unattached               33-03     10.13m 
 
Event 41  Women 55-59 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Steffen, Ann              58 Unattached            37-11.50     11.56m 
 
Event 42  Men 8&U Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schwengel, Trevor          8 Unattached            28-03.50      8.62m 
 
Event 42  Men 9-10 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Horvath, Michael          10 Unattached               41-07     12.67m 
 
Event 42  Men 15-16 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Quinn, Bailey             16 Unattached            79-03.50     24.16m 
  2 Quinn, Hunter             15 Unattached               61-09     18.82m 
 
Event 42  Men 17-18 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Arndt, Caleb              18 Unattached               48-11     14.90m 
 
Event 42  Men 19-29 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Jurewicz, Brad            21 Unattached              150-07     45.89m 
  2 Sonnenberg, Matt          29 Unattached              100-11     30.75m 
 
Event 42  Men 55-59 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mclaughlin, Kevin         57 Unattached              115-05     35.17m 
  2 Schroeder, George         57 Unattached            80-10.50     24.65m 
 
Event 42  Men 60-64 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Ripp, Marvin              64 Unattached               99-03     30.25m 
  2 Morgan, Keevan            64 Unattached            94-09.50     28.89m 
  3 Gilbert, Fritz            64 Unattached               91-07     27.91m 
  4 Bartoshevich, Michael     63 Unattached            58-11.50     17.97m 
 
Event 42  Men 70-74 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schwengel, Gary           74 Unattached              101-11     31.06m 
 
Event 42  Men 75-79 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Konetzke, Thomas          75 Unattached               61-07     18.77m 
 
Event 43  Women 8&U Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Gosz, Danica               7 Unattached            12-11.00      3.93m 
  2 Weyenberg, Sydney          7 Unattached            11-04.00      3.45m 
  3 Arndt, Ava                 8 Unattached            11-04.00      3.45m 
  4 Gunderson, Bryn            8 Unattached             9-01.00      2.76m 
 
Event 43  Women 9-10 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schraith, Taya             9 Unattached            17-05.50      5.32m 
  2 Wynos, Kari               10 Unattached            15-03.50      4.66m 
 
Event 43  Women 11-12 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schoeneman, Aubrey        12 Unattached            27-01.00      8.25m 
  2 Stafslien, Mari           11 Unattached            20-05.25      6.22m 
  3 Eckhardt, Kacy            11 Unattached            19-04.50      5.90m 
 
Event 43  Women 13-14 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Stafslien, Abbie          14 Unattached            34-00.75     10.38m 
  2 Thompson, Bailey          13 Unattached            29-03.75      8.93m 
 
Event 43  Women 15-16 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Noennig, Samantha         15 Unattached            40-11.50     12.48m 
  2 Thompson, Sydney          15 Unattached            32-07.00      9.93m 
 
Event 43  Women 17-18 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Manders, Hannah           17 Unattached            28-11.50      8.82m 
 
Event 43  Women 19-29 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Krzykowski, Amy           24 Unattached            33-10.00     10.31m 
 
Event 43  Women 45-49 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Heller, Brenda            49 Unattached            24-04.00      7.41m 
 
Event 43  Women 50-54 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Virden, Kimberly          52 Unattached            31-02.25      9.50m 
  2 Ducat, Kathy              52 Unattached            20-04.75      6.21m 
 
Event 43  Women 55-59 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Steffen, Ann              58 Unattached            23-07.75      7.20m 
  2 Spurgeon, Mary            59 Unattached            21-05.50      6.54m 
 
Event 44  Men 8&U Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schwengel, Trevor          8 Unattached            16-00.00      4.87m 
 
Event 44  Men 9-10 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Horvath, Michael          10 Unattached            22-11.00      6.98m 
  2 Leszczynski, Seth         10 Unattached            19-05.00      5.91m 
 
Event 44  Men 11-12 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mclaughlin, Logan         12 Unattached            22-05.00      6.83m 
 
Event 44  Men 13-14 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Millard, Derek            14 Unattached            33-07.00     10.23m 
  2 Horvath, Patrick          13 Unattached            31-05.00      9.57m 
  3 Edwards, Joshua           14 Unattached            30-01.00      9.16m 
  4 Queoff, Christopher       13 Unattached            25-00.00      7.62m 
 
Event 44  Men 15-16 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Quinn, Hunter             15 Unattached            41-00.00     12.49m 
  2 Quinn, Bailey             16 Unattached            39-04.00     11.98m 
  3 Stafslien, Derek          16 Unattached            38-07.00     11.76m 
 
Event 44  Men 17-18 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Clark, Hunter             18 Unattached            41-06.00     12.64m 
  2 Arndt, Caleb              18 Unattached            37-04.00     11.37m 
 
Event 44  Men 19-29 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Havard, Grant             22 Unattached            50-07.00     15.41m 
  2 Komarek, Tyler            19 Unattached            37-09.00     11.50m 
  3 Sonnenberg, Matt          29 Unattached            31-10.00      9.70m 
 
Event 44  Men 55-59 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Warner, Mark              58 Unattached            38-10.00     11.83m 
 
Event 44  Men 60-64 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Gilbert, Fritz            64 Unattached            35-01.00     10.69m 
 
Event 44  Men 70-74 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schwengel, Gary           74 Unattached            36-02.00     11.02m 
 
Event 44  Men 75-79 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Arndt, Dave               75 Unattached            29-02.00      8.89m 
 
Event 45  Men 13-14 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 La Puma, Anthony          13 Unattached               18.29  
  2 Irwin, Cody               13 Unattached               20.51  
 
Event 45  Men 65-69 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sweeney, Patrick          65 Unattached               25.22