Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/15/2014 07:58 PM
                  Mukwonago "M" Club Coed Relays - 4/15/2014                   
                             Mukwonago High School                             
                                 Mukwonago, WI                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Hurdles Relay
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Kirchoff, Melissa            Franklin                 15.97   4   2.66
  2 Mckeever, Courtney           Mukwonago                16.17   4   1.66
  3 Soper, Ceanna                Arrowhead                16.44   4   2   
  4 Weis, Taylor                 Kettle Moraine           16.55   3   3.33
  5 Birk, Claire                 Hamilton                 17.53   4   1   
  6 Tokarski, Jordan             Kettle Moraine           17.63   3   3.33
  7 Mercado, Jamie               Franklin                 18.05   3   2.66
  8 Pomaville, Gina              Mukwonago                18.20   4   1.66
  9 Washington, Jazsmin          Oak Creek                18.41   2   1.33
 10 Jeske, Natalee               Racine Horli             18.54   3   0.66
 11 Zajc, Erin                   Kettle Moraine           18.55   2   3.33
 12 Gibbons, Christina           Oak Creek                18.61   3   1.33
 13 Hemmer, Maddie               Arrowhead                18.71   4   2   
 14 Joyner, Meghan               Hamilton                 18.81   4   1   
 15 DeRosier, Kelsi              Racine Horli             18.97   3   0.66
 16 Guzman, Samantha             Oak Creek                19.03   2   1.33
 17 Tabor, Tricia                Arrowhead                19.04   3   2   
 18 Boehm, Casey                 Racine Case              19.32   4   0.33
 19 Muzia, Rita                  Racine Horli             19.68   2   0.66
 20 Pyan, Haley                  Franklin                 19.85   2   2.66
 21 Janusiak, Madisyn            Racine Case              20.25   1   0.33
 22 Follis, Sydney               South Milwaukee          20.26   1 
 23 Zeman, Jaclyn                Hamilton                 20.42   3   1   
 24 Brown, Amanda                Mukwonago                20.63   2   1.66
 25 Tereshchenko, Alexandra      South Milwaukee          20.64   2 
 26 Buchholz, Lilly              Racine Case              21.71   2   0.33
 27 Simpson, Morgan              South Milwaukee          22.16   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Relay
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Soper, Ceanna                Arrowhead                47.20   3   3.33
  2 Mckeever, Courtney           Mukwonago                50.89   3   2.66
  3 Lenling, Leah                Arrowhead                51.80   3   3.33
  4 Pomaville, Gina              Mukwonago                53.04   3   2.66
  5 Birk, Claire                 Hamilton                 53.37   2   1.66
  6 Joyner, Meghan               Hamilton                 53.81   3   1.66
  7 Kobayashi, Miki              Franklin                 53.89   2   2   
  8 Bird, Megan                  Oak Creek                54.31   1   1.33
  9 LePar, Abigail               Racine Case              54.53   2   0.66
 10 DeRosier, Kelsi              Racine Horli             54.93   3   1   
 11 Muzia, Rita                  Racine Horli             55.02   2   1   
 12 Saari, Melanie               Oak Creek                55.74   1   1.33
 13 Mercado, Jamie               Franklin                 55.79   2   2   
 14 Haley, Shannon               Franklin                 56.18   2   2   
 15 Hemmer, Maddie               Arrowhead                56.20   3   3.33
 16 Brown, Amanda                Mukwonago                56.52   3   2.66
 17 Farris, Brittani             Racine Case              57.15   1   0.66
 18 Simpson, Morgan              South Milwaukee          59.49   1   0.33
 19 Follis, Sydney               South Milwaukee          59.57   1   0.33
 20 Guzman, Samantha             Oak Creek              1:00.62   2   1.33
 21 Frick, Morgan                Hamilton               1:00.70   2   1.66
 22 Tereshchenko, Alexandra      South Milwaukee        1:02.24   1   0.33
 23 Vine, Kayla                  Racine Horli           1:02.76   1   1   
 24 Buchholz, Lilly              Racine Case            1:02.92   1   0.66
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mukwonago  'A'                                        52.06   2  10   
  2 Kettle Moraine  'A'                                   53.12   2   8   
  3 Hamilton  'A'                                         53.95   2   6   
  4 Arrowhead  'A'                                        53.99   2   5   
  5 Racine Horlick  'A'                                   54.53   2   4   
  6 Milwaukee Morse•Marshall  'A'                         54.75   1   3   
  7 South Milwaukee  'A'                                  54.93   1   2   
  8 Franklin  'A'                                         57.23   1   1   
  9 Racine Case  'A'                                      58.65   2 
 10 Oak Creek  'A'                                      1:00.12   2 
 
Girls 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Racine Case  'A'                                    1:48.28   2  10   
  2 Mukwonago  'A'                                      1:51.76   2   8   
  3 Hamilton  'A'                                       1:52.94   2   6   
  4 Racine Horlick  'A'                                 1:54.25   2   5   
  5 Milwaukee Morse•Marshall  'A'                       1:55.78   1   4   
  6 Oak Creek  'A'                                      1:58.57   2   3   
  7 Franklin  'A'                                       1:59.47   2   2   
  8 South Milwaukee  'A'                                2:00.99   1   1   
 -- Arrowhead  'A'                                           DQ   2 
 
Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Arrowhead  'A'                                      4:12.01   2  10   
  2 Franklin  'A'                                       4:18.68   2   8   
  3 Hamilton  'A'                                       4:19.48   2   6   
  4 Racine Case  'A'                                    4:23.89   2   5   
  5 Mukwonago  'A'                                      4:24.80   2   4   
  6 South Milwaukee  'A'                                4:25.05   2   3   
  7 Racine Horlick  'A'                                 4:25.17   2   2   
  8 Kettle Moraine  'A'                                 4:36.97   1   1   
  9 Oak Creek  'A'                                      4:46.45   1 
 10 Milwaukee Morse•Marshall  'A'                       4:55.80   1 
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Arrowhead  'A'                                      9:39.87   10   
  2 Mukwonago  'A'                                     10:14.38    8   
  3 Oak Creek  'A'                                     10:35.57    6   
  4 Franklin  'A'                                      10:38.88    5   
  5 South Milwaukee  'A'                               11:09.74    4   
  6 Kettle Moraine  'A'                                11:21.80    3   
  7 Hamilton  'A'                                      11:32.61    2   
  8 Racine Case  'A'                                   12:00.55    1   
  9 Racine Horlick  'A'                                12:29.89  
 
Girls 800 Sprint Medley
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Arrowhead  'A'                                      1:59.60   2  10   
  2 South Milwaukee  'A'                                2:01.73   2   8   
  3 Franklin  'A'                                       2:03.33   2   6   
  4 Oak Creek  'A'                                      2:06.03   2   5   
  5 Racine Horlick  'A'                                 2:06.39   2   4   
  6 Racine Case  'A'                                    2:07.16   2   3   
  7 Mukwonago  'A'                                      2:07.35   2   2   
  8 Hamilton  'A'                                       2:08.31   1   1   
  9 Kettle Moraine  'A'                                 2:09.28   1 
 
Girls 1600 Sprint Medley
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hamilton  'A'                                       4:29.55   2  10   
  2 Franklin  'A'                                       4:29.87   1   8   
  3 Racine Horlick  'A'                                 4:31.21   2   6   
  4 Arrowhead  'A'                                      4:35.02   2   5   
  5 South Milwaukee  'A'                                4:38.56   2   4   
  6 Mukwonago  'A'                                      4:42.72   2   3   
  7 Racine Case  'A'                                    4:46.95   2   2   
  8 Oak Creek  'A'                                      4:51.68   1   1   
  9 Kettle Moraine  'A'                                 4:54.15   1 
 
Girls Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Arrowhead  'A'                                     12:46.52   10   
  2 Mukwonago  'A'                                     13:21.68    8   
  3 Oak Creek  'A'                                     13:35.25    6   
  4 Hamilton  'A'                                      13:36.43    5   
  5 South Milwaukee  'A'                               13:36.76    4   
  6 Franklin  'A'                                      13:42.39    3   
  7 Kettle Moraine  'A'                                14:29.68    2   
  8 Racine Horlick  'A'                                14:38.21    1   
  9 Racine Case  'A'                                   16:02.66  
 
Girls High Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Peterson, Macy               Mukwonago              5-00.00    3.33
  2 Schultz, Amanda              Mukwonago              4-10.00    3.33
  3 Vo, Nancy                    Franklin               4-08.00    2.66
  3 Voge, Katrina                Franklin               4-08.00    2.66
  3 Jeske, Natalee               Racine Horli           4-08.00    1   
  3 Bartlett, Kaitlyn            Racine Case            4-08.00    1.33
  3 Griffen, Alandra             Arrowhead              4-08.00    2   
  3 Ottusch, Elizabeth           Kettle Moraine         4-08.00    0.83
  3 Wolf, Jordan                 Oak Creek              4-08.00    1.66
 10 Mckeever, Courtney           Mukwonago              4-06.00    3.33
 10 Flagge, Alyssa               Oak Creek              4-06.00    1.66
 10 Lenling, Leah                Arrowhead              4-06.00    2   
 10 Tereshchenko, Alexandra      South Milwaukee        4-06.00    0.83
 10 Mack, Montana                Franklin               4-06.00    2.66
 15 Dobbe, Dana                  Arrowhead              4-04.00    2   
 15 Boehm, Casey                 Racine Case            4-04.00    1.33
 15 Scherer, Autumn              South Milwaukee        4-04.00    0.83
 18 Wampole, Grace               Racine Case            4-02.00    1.33
 18 Aumann, Kristen              Kettle Moraine         4-02.00    0.83
 18 McIntosh, Jessica            Oak Creek              4-02.00    1.66
 18 Slusar, Haley                South Milwaukee        4-02.00    0.83
 18 Tokarski, Jordan             Kettle Moraine         4-02.00    0.83
 
Girls Pole Vault Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sinkler, Mandy               Mukwonago             11-00.00    3.33
  2 Feldimeier, Sierra           Franklin               8-06.00    3   
  2 Stanley, Marissa             South Milwaukee        8-06.00    2.50
  4 Paulson, Ashlyn              Hamilton               8-00.00    2.66
  5 Benn, Aryn                   Mukwonago              7-06.00    3.33
  5 Wilson, Rachel               Arrowhead              7-06.00    2   
  5 Sinkler, Winona              Mukwonago              7-06.00    3.33
  8 Fardy, Erin                  Hamilton               7-00.00    2.66
  8 Krug, Delanie                Racine Horli           7-00.00    1   
  8 Goepel, Danielle             Hamilton               7-00.00    2.66
  8 Roushia, Brianna             Racine Case            7-00.00    2   
  8 Swanson, Natalie             South Milwaukee        7-00.00    2.50
  8 Feto, Anisa                  Oak Creek              7-00.00    2   
  8 Christensen, MacKenzie       Racine Case            7-00.00    2   
 15 Flagge, Alyssa               Oak Creek              6-06.00    2   
 16 Kortendick, Nina             Racine Case            6-00.00    2   
 -- Schoenike, Rebecca           South Milwaukee             NH  
 -- Novak, Becca                 Arrowhead                   NH  
 -- Bird, Megan                  Oak Creek                   NH  
 
Girls Long Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Feudner, Mariana             Hamilton              16-04.00    0.33
  2 Bartelson, Mary              Arrowhead             15-10.00    2.66
  3 Ozodi, Chidimma              South Milwaukee       15-01.00    1.66
  4 Skrove, Alyssa               Kettle Moraine        15-00.00    1.33
  5 Howski, Jenny                Oak Creek             14-11.00    3.33
  6 Knuth, Kayla                 Oak Creek             14-06.00    3.33
  7 Nelson, Abby                 Mukwonago             14-05.00    1   
  8 McIntosh, Jessica            Oak Creek             14-04.25    3.33
  9 Judkins, Breanna             Franklin              14-04.00    2   
  9 Kirchoff, Melissa            Franklin              14-04.00    2   
 11 Auton, Alaina                Arrowhead             13-11.25    2.66
 12 Meszaros, Samantha           South Milwaukee       13-11.00    1.66
 13 Bartlett, Kaitlyn            Racine Case           13-09.50    0.66
 14 Mercado, Jamie               Franklin              13-09.00    2   
 15 Norris, Jennifer             Racine Case           13-08.00    0.66
 16 Aumann, Kristen              Kettle Moraine        13-06.50    1.33
 17 Johnson, Bridget             Mukwonago             13-05.00    1   
 18 Kendal, Maddie               South Milwaukee       13-03.00    1.66
 19 May, Samantha                Hamilton              13-02.00    0.33
 20 Stuart, Laura                Kettle Moraine        13-01.00    1.33
 21 Bierman, Bryn                Arrowhead             12-11.00    2.66
 22 Jeske, Natalee               Racine Horli          12-10.00  
 22 Sawatske, Brooke             Mukwonago             12-10.00    1   
 24 Wampole, Grace               Racine Case           12-07.50    0.66
 25 Pham, Stphanie               Hamilton               8-09.00    0.33
 
Girls Triple Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kirchoff, Melissa            Franklin              35-05.00    3.33
  2 Graham, Rayna                Racine Horli          33-11.00    2.66
  3 Judkins, Breanna             Franklin              33-09.00    3.33
  4 Weis, Taylor                 Kettle Moraine        33-07.00    2   
  5 Davis, Tanesha               Racine Horli          32-10.00    2.66
  6 Voge, Katrina                Franklin              31-08.00    3.33
  6 Michalski, Clarice           South Milwaukee       31-08.00    0.50
  8 Buchman, Torie               Mukwonago             31-04.00    1.50
  9 Howski, Jenny                Oak Creek             31-00.00    1.50
 10 Pozorski, Taylor             Mukwonago             30-11.00    1.50
 11 Bartlett, Kaitlyn            Racine Case           30-10.50    1   
 12 Wolf, Jordan                 Oak Creek             30-09.00    1.50
 12 Stuhr, Chenoa                South Milwaukee       30-09.00    0.50
 12 Boehm, Casey                 Racine Case           30-09.00    1   
 15 Knuth, Kayla                 Oak Creek             30-00.00    1.50
 16 Pladies, Steph               Mukwonago             29-06.00    1.50
 17 Berenz, Christi              Kettle Moraine        29-03.50    2   
 18 Ruffalo, Katie               Kettle Moraine        29-02.50    2   
 19 May, Samantha                Hamilton              28-09.50    0.66
 20 Green, Adriana               Racine Horli          28-07.00    2.66
 21 Webster, Jalayah             Arrowhead             28-06.00  
 22 Spankowski, Lauren           Hamilton              28-00.50    0.66
 23 Janusiak, Madisyn            Racine Case           28-00.00    1   
 24 Pham, Stphanie               Hamilton              27-04.50    0.66
 25 Paulsen, Nala                Arrowhead             25-11.00  
 
Girls Shot Put Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hamilton, Mileesha           Racine Case           38-11.25    1.66
  2 Kostowicz, Stephanie         Oak Creek             37-04.50    3.33
  3 Lincoln, Brittney            Franklin              36-08.00    1.33
  4 Johnstone, Victoria          Hamilton              33-00.00    2   
  5 Harris, Brianne              Arrowhead             32-10.75    1   
  6 Wick, Olivia                 Hamilton              31-09.50    2   
  7 Wittliff, Emma               Mukwonago             31-09.25    2.66
  8 Duborg, Cassidy              Kettle Moraine        31-01.25    0.33
  9 Pavletich, Amy               Mukwonago             30-09.50    2.66
 10 McKissick, Morgan            Morse•Marshall        30-07.25  
 11 Gilmeister, Kara             Oak Creek             30-05.50    3.33
 12 Lane, Amber                  Oak Creek             29-11.75    3.33
 13 Elrod, Hannah                Arrowhead             29-09.75    1   
 14 Dietzler, Erin               Mukwonago             29-08.00    2.66
 15 Thompson, Daisneekqua        Morse•Marshall        29-02.75  
 16 Bizub, Kristen               South Milwaukee       29-00.50  
 17 Townsend, Wynter             Racine Case           28-05.50    1.66
 18 Osunkwo, Olivia              South Milwaukee       28-03.00  
 19 Irek, Dakota                 Racine Horli          28-01.50    0.66
 20 DeRosier, Kelsi              Racine Horli          27-07.00    0.66
 21 Lang, Brittnye               Racine Horli          27-04.00    0.66
 22 Dennis, Brianna              Hamilton              27-03.00    2   
 23 Pecha, Kathryn               Franklin              27-02.75    1.33
 24 Mack, Montana                Franklin              26-10.75    1.33
 25 Reinders, Tori               Arrowhead             26-02.25    1   
 26 Purgill, Katie               Kettle Moraine        25-06.00    0.33
 27 Buchholz, Lilly              Racine Case           24-00.50    1.66
 28 Ruffalo, Katie               Kettle Moraine        23-09.75    0.33
 29 Stewart, Dominique           Morse•Marshall        16-00.75  
 
Girls Discus Throw Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kostowicz, Stephanie         Oak Creek               131-02    3.33
  2 Wittliff, Emma               Mukwonago               101-05    2.66
  3 Harris, Brianne              Arrowhead                99-06    1.66
  4 Johnson, Kristen             Mukwonago                93-10    2.66
  5 Lane, Amber                  Oak Creek                91-10    3.33
  6 Smith, Candace               South Milwaukee          90-07    2   
  7 Bizub, Kristen               South Milwaukee          90-01    2   
  8 Pavletich, Amy               Mukwonago                89-11    2.66
  9 Purgill, Katie               Kettle Moraine           84-01    1.33
 10 Lewinski, Courtney           Hamilton                 82-02    1   
 11 DeRosier, Kelsi              Racine Horli             80-11    0.66
 12 Duborg, Cassidy              Kettle Moraine           80-02    1.33
 13 Osunkwo, Olivia              South Milwaukee       80-00.50    2   
 14 Gilmeister, Kara             Oak Creek                79-04    3.33
 15 Coakley, Lindsey             Franklin                 73-01    0.33
 16 Lincoln, Brittney            Franklin                 70-11    0.33
 17 Ulatowski, Hannah            Arrowhead             70-00.50    1.66
 18 Raymond, Alix                Hamilton              69-08.50    1   
 19 Berenz, Christi              Kettle Moraine           65-06    1.33
 20 Elrod, Hannah                Arrowhead                60-08    1.66
 21 Buchholz, Lilly              Racine Case              60-01  
 22 Peterson, Patricia           Racine Horli             59-07    0.66
 23 Townsend, Wynter             Racine Case              55-06  
 24 Fahey, Bridget               Hamilton                 53-05    1   
 25 Wilson, Jazmin               Racine Horli             52-05    0.66
 26 Mercado, Jamie               Franklin              45-02.50    0.33
 
Boys 110 Meter Hurdles Relay
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 O'Neill, Andrew              South Milwaukee          15.55   3   1.66
  2 Brown, Donovan               Oak Creek                16.19   3   3.33
  3 Hansen, Tyler                Mukwonago                16.39   3   2.66
  4 Weinzirl, Brian              Oak Creek                16.41   3   3.33
  5 Hohl, Nick                   Mukwonago                16.64   2   2.66
  6 Ulrich, Dylan                Mukwonago                16.70   3   2.66
  7 Reel, Erik                   Waukesha North           16.71   2   2   
  8 Zitzke, Parker               Waukesha North           16.84   3   2   
  9 Smith, Dominique             Oak Creek                16.94   3   3.33
 10 Miller, Tanner               West Bend West           17.06   1   1.33
 11 Schaefer, Mark               West Bend West           17.06   1   1.33
 12 Bouchard, Tyler              Waukesha North           18.57   2   2   
 13 Pham, Tri                    Franklin                 18.59   2   1   
 14 Latus, Grant                 South Milwaukee          18.60   2   1.66
 15 Peirce, Dexter               Franklin                 19.70   1   1   
 16 Kaczanowski, Nick            South Milwaukee          20.42   2   1.66
 17 Lai, William                 Franklin                 20.43   1   1   
 18 Scholes, Parker              West Bend West           21.30   1   1.33
 
Boys 300 Meter Hurdles Relay
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Zitzke, Parker               Waukesha North           41.69   2   2   
  2 O'Neill, Andrew              South Milwaukee          42.64   2   1.66
  3 Hohl, Nick                   Mukwonago                43.09   2   2.66
  4 Weinzirl, Brian              Oak Creek                43.13   1   3.33
  5 Smith, Dominique             Oak Creek                44.10   2   3.33
  6 Ulrich, Dylan                Mukwonago                44.13   2   2.66
  7 Brown, Donovan               Oak Creek                45.60   2   3.33
  8 Schaefer, Mark               West Bend West           45.67   1   1.33
  9 Radowiczs, Collin            Mukwonago                46.52   2   2.66
 10 Latus, Grant                 South Milwaukee          46.94   1   1.66
 11 Leaders, Isaiah              Waukesha North           47.33   1   2   
 12 Bouchard, Tyler              Waukesha North           48.23   2   2   
 13 Weeks, Nathan                South Milwaukee          48.62   1   1.66
 14 Schultz, Parker              West Bend West           49.83   1   1.33
 15 Miller, Tanner               West Bend West           55.98   1   1.33
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek  'A'                                        45.89   10   
  2 Mukwonago  'A'                                        45.91    8   
  3 West Bend West  'A'                                   46.10    6   
  4 South Milwaukee  'A'                                  46.12    5   
  5 Milwaukee Morse•Marshall  'A'                         46.99    4   
  6 Franklin  'A'                                         47.60    3   
 -- Waukesha North  'A'                                      DQ  
 
Boys 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mukwonago  'A'                                      1:35.51   10   
  2 South Milwaukee  'A'                                1:37.01    8   
  3 West Bend West  'A'                                 1:37.77    6   
  4 Waukesha North  'A'                                 1:40.72    5   
  5 Milwaukee Morse•Marshall  'A'                       1:41.92    4   
 -- Oak Creek  'A'                                           DQ  
 -- Franklin  'A'                                            DQ  
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek  'A'                                      3:31.88   10   
  2 West Bend West  'A'                                 3:32.01    8   
  3 Franklin  'A'                                       3:33.80    6   
  4 Mukwonago  'A'                                      3:34.94    5   
  5 South Milwaukee  'A'                                3:51.91    4   
  6 Milwaukee Morse•Marshall  'A'                       4:25.05    3   
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 West Bend West  'A'                                 8:39.14   10   
  2 Mukwonago  'A'                                      9:01.68    8   
  3 South Milwaukee  'A'                                9:02.62    6   
  4 Franklin  'A'                                       9:08.86    5   
  5 Oak Creek  'A'                                      9:18.24    4   
  6 Milwaukee Morse•Marshall  'A'                      11:16.64    3   
 
Boys 800 Sprint Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mukwonago  'A'                                      1:38.22   10   
  2 Franklin  'A'                                       1:46.07    8   
  3 South Milwaukee  'A'                                1:46.46    6   
  4 Oak Creek  'A'                                      1:47.49    5   
  5 West Bend West  'A'                                 1:48.44    4   
 -- Milwaukee Morse•Marshall  'A'                            DQ  
 
Boys 1600 Sprint Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mukwonago  'A'                                      3:38.03   10   
  2 West Bend West  'A'                                 3:45.43    8   
  3 Oak Creek  'A'                                      3:53.01    6   
  4 Waukesha North  'A'                                 4:04.36    5   
  5 South Milwaukee  'A'                                4:08.82    4   
  6 Franklin  'A'                                       4:14.83    3   
 
Boys Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mukwonago  'A'                                     10:59.82   10   
  2 West Bend West  'A'                                11:01.81    8   
  3 Franklin  'A'                                      11:02.50    6   
  4 Oak Creek  'A'                                     11:05.90    5   
  5 South Milwaukee  'A'                               11:35.59    4   
  6 Waukesha North  'A'                                11:35.75    3   
 
Boys High Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pham, Tri                    Franklin               5-10.00    2.66
  1 Dybul, Zach                  Mukwonago              5-10.00    3.33
  3 Brookins, Jordan             Mukwonago              5-06.00    3.33
  3 Zaborowski, Zach             Mukwonago              5-06.00    3.33
  3 Snelson, Brady               Franklin               5-06.00    2.66
  3 Chmielewski, Troy            Oak Creek              5-06.00    2   
  3 Kaczanowski, Nick            South Milwaukee        5-06.00    2   
  8 Smith, Dominique             Oak Creek              5-04.00    2   
  9 Plewa, AJ                    South Milwaukee        5-02.00    2   
  9 Walczak, Zach                Waukesha North         5-02.00    1.50
  9 Gehrke, Jordan               West Bend West         5-02.00    1.66
  9 Pliska, Cale                 Franklin               5-02.00    2.66
 13 Mitchell, Peter              Oak Creek              5-00.00    2   
 13 Brown, Zach                  West Bend West         5-00.00    1.66
 13 Stephenson, Sam              West Bend West         5-00.00    1.66
 16 Leaders, Isaiah              Waukesha North         4-10.00    1.50
 -- Weeks, Nathan                South Milwaukee             NH  
 
Boys Pole Vault Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Schwab, Brad                 Waukesha North        12-06.00    3.33
  2 Hoover, Alex                 South Milwaukee       12-00.00    2   
  3 Schaefer, Mark               West Bend West        11-06.00    2.66
  4 Anderson, Mitch              Waukesha North        11-00.00    3.33
  4 Griffin, Michael             Oak Creek             11-00.00    1.66
  4 Ferguson, Donavon            West Bend West        11-00.00    2.66
  7 Anklam, Joe                  Waukesha North        10-06.00    3.33
  7 Zamzow, Matt                 Mukwonago             10-06.00    2   
  9 Eichner, Thomas              West Bend West        10-00.00    2.66
 10 Rosandich, Matt              Oak Creek              9-00.00    1.66
 10 Cervera, Ricardo             Oak Creek              9-00.00    1.66
 10 Swanson, McCoy               South Milwaukee        9-00.00    2   
 10 Muehlenkamp, Patrick         Mukwonago              9-00.00    2   
 10 Swanson, Ted                 South Milwaukee        9-00.00    2   
 -- Myzsewski, Josh              Mukwonago                   NH  
 
Boys Long Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Green, Matt                  Mukwonago             20-06.00    3.33
  2 Radowiczs, Collin            Mukwonago             20-05.75    3.33
  3 Plewa, AJ                    South Milwaukee       19-11.50    2.66
  4 Wagner, Ryan                 Mukwonago             19-09.50    3.33
  5 Weinzirl, Brian              Oak Creek             19-00.50    2   
  6 Haese, Alex                  West Bend West        18-05.00    1.66
  7 Koronkowski, Evan            South Milwaukee       18-03.50    2.66
  8 Schauer, Andy                Franklin              18-02.75    2   
  9 Pederson, Brandon            Franklin              17-09.25    2   
 10 Hamilton, Matt               Oak Creek             17-08.25    2   
 11 Wilson, Colin                South Milwaukee       17-08.00    2.66
 12 Boudry, Tyler                West Bend West        17-06.50    1.66
 13 Crawley, Jamal               Oak Creek             17-03.75    2   
 14 Gould, Kendall               Waukesha North        16-10.50    3   
 15 Schroedel, Justin            West Bend West        15-09.00    1.66
 
Boys Triple Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Koronkowski, Evan            South Milwaukee       40-04.00    2.66
  2 Wagner, Ryan                 Mukwonago             40-01.00    2.50
  3 Hansen, Tyler                Mukwonago             39-06.75    2.50
  4 Leonardi, Macen              Oak Creek             39-05.00    3.33
  5 Hamilton, Matt               Oak Creek             39-01.00    3.33
  6 Miller, Tanner               West Bend West        38-02.50    2   
  7 Haese, Alex                  West Bend West        36-09.50    2   
  8 Wilson, Colin                South Milwaukee       36-04.25    2.66
  9 Harvey, Nathan               Oak Creek             34-08.25    3.33
 10 O'Heron, Joe                 South Milwaukee       31-04.75    2.66
 11 Albinger, Matt               West Bend West        31-03.00    2   
 
Boys Shot Put Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Campos, Robert               Oak Creek             47-07.00    2.66
  2 Krueger, Jake                Mukwonago             46-05.00    2   
  3 Diels, Jason                 West Bend West        46-04.00    3.33
  4 Groth, Justin                West Bend West        44-11.00    3.33
  5 Elsinger, Tom                West Bend West        44-05.50    3.33
  6 Kraklow, Robert              Mukwonago             44-05.00    2   
  7 Mitchell, Peter              Oak Creek             43-08.50    2.66
  8 Simuncak, Zach               South Milwaukee       42-06.00    1.66
  9 Berg, Nate                   South Milwaukee       42-04.50    1.66
 10 Barth, Alec                  Waukesha North        41-03.00    1.33
 11 Roe, Kyle                    Waukesha North        40-01.50    1.33
 12 Quinn, Cullen                Oak Creek             39-11.00    2.66
 13 Rossetti, Cristian           Franklin              37-06.50    1   
 14 Kozak, Ian                   Waukesha North        37-02.00    1.33
 15 Wolfmeyer, Devan             Mukwonago             36-03.00    2   
 16 Nelson, Joey                 South Milwaukee       36-00.00    1.66
 17 Luevano, Luis                Franklin              33-07.00    1   
 18 Peirce, Dexter               Franklin              31-07.50    1   
 
Boys Discus Throw Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Krueger, Jake                Mukwonago               148-06    2   
  2 Groth, Justin                West Bend West          137-04    2.66
  3 Quinn, Cullen                Oak Creek               130-11    3.33
  4 Mitchell, Peter              Oak Creek               125-02    3.33
  5 Graf, Justice                Waukesha North          124-10    1.66
  6 Syron, Ian                   West Bend West          117-08    2.66
  7 Berg, Nate                   South Milwaukee         117-05    1.33
  8 Campos, Robert               Oak Creek               117-02    3.33
  9 Kozak, Ian                   Waukesha North          116-04    1.66
 10 Bartz, Zach                  Mukwonago               112-02    2   
 11 Roe, Kyle                    Waukesha North          107-07    1.66
 12 Elsinger, Tom                West Bend West          106-11    2.66
 13 Rossetti, Cristian           Franklin                101-01    1   
 14 Wodushek, Zach               Mukwonago                99-09    2   
 15 Peirce, Dexter               Franklin                 93-10    1   
 16 Luevano, Luis                Franklin                 92-00    1   
 17 Fitzpatrick, Lexington       South Milwaukee          91-05    1.33
 18 Simuncak, Zach               South Milwaukee          87-05    1.33
 
                    Women - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Mukwonago                   99.50     2) Arrowhead                  90   
    3) Franklin                    79        4) Oak Creek                  72.50
    5) Hamilton                    64        6) South Milwaukee            46.50
    7) Racine Case                 44        8) Kettle Moraine             41.50
    9) Racine Horlick              41       10) Milwaukee Morse•Marshall    7   
 
                    Men - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Mukwonago                  118        2) Oak Creek                 105   
    3) West Bend West             100        4) South Milwaukee            82   
    5) Franklin                    52        6) Waukesha North             50   
    7) Milwaukee Morse•Marshall    14